Kokteilis
Apbrīno

Vilis Krištopans dzīvo viens pats laukos, sievu Aiju apciemo divreiz nedēļā0


Bijušais politiķis Vilis Krištopans
Bijušais politiķis Vilis Krištopans
Foto: LETA

Bijušais premjers un uzņēmējs Vilis Krištopans jau vairāk kā desmit gadus dzīvo laukos, Neretas novadā un uzskata sevi par laucinieku, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

“Es jau 12 gadus dzīvoju Ērberģē starp Neretu un Valli, bet jau divdesmit gadus esmu medību kluba prezidents. Pirms divdesmit gadiem tur uzcēlu mednieku namiņu. Pēc tam iegādājos tur vecu, sabrukušu saimniecību, un uzcēlu jaunu nelielu māju,” – sacīja Vilis žurnālam.

Viņš tāpat stāstījis, ka dzīvo skaistā dabas nostūrī, kur sastopami dažādi putni, ganās brieži, bet mežā esot pat vilku midzenis. Tuvākie kaimiņi esot kilometru attālumā.

“Divreiz nedēļā atbraucu uz Rīgu pie sievas Aijas vai uzspēlēt golfu, bet publiskos pasākumus vairs vispār neapmeklēju,” – tā Vilis žurnālam “Privātā Dzīve”.

Krištopans atklājis, ka viņam ir arī savs mežs, ko viņš tur iegādājies un tā rezultātā viņš saimnieko vairāk kā 100 hektāros. Blakus esot arī Kankaļu kapi, kuros viņš tikšot kādreiz apglabāts…

Jautāts, kā sevi uztur sportiskā formā, bijušais premjers sacījis, ka viņam kā bijušajam sportistam ikdienā slodze ir nepieciešama, tāpēc ik dienas viņš izbraucot ar velosipēdu pa mežu, kā arī maz ēdot un ļoti maz lietojot alkoholu. “Varbūt vienu vīna glāzi vakarā, – bet no rītiem man ir auzu putriņa. Savulaik taču dzērām kā traki! Tas laiks nu ir pagājis,” – sacīja Vilis žurnālam.

Krištopans arī teicis, ka savā mājā Berģos uzturas ļoti reti, bet tur dzīvo viņa sieva Aija un reizēm iegriežoties arī abu pieaugušie bērni.

Savulaik māja bija izlikta pārdošanā par 4,9 miljoniem eiro, bet vienīgais, kas izrādīja interesi bija kāds Krievijas pilsonis, taču reālu pircēju greznajam namam joprojām nav.

Pagājušā gada sākumā tapusi fotogrāfiju, ko Aija Krištopane parakstījusi “Ģimenes portrets”

LA.lv