Kokteilis
Apbrīno

Viktorija Bekhema noraidījusi ideju par grupas Spice Girls apvienošanos0

Foto: AFP/ LETA

Tik tikko leģendārās meiteņu grupas “Spice Girls” fani bija tik ļoti priecīgi, bet Viktorija Bekhema jau paspējusi ieviest skaidrību virmojošajās runās un notriekt fanu sajūsmu atpakaļ uz zemes. Intervijā žurnālam “Vogue” dziedātāja un modes dizainere paziņoja, ka netaisās piebiedroties grupas “Spice Girls” kolektīvam.

Šis paziņojums nošokēja īstenos “Spice Girls” fanus. Šī mēneša sākumā tapa zināms, ka kolektīvs plāno atkal apvienoties un doties koncertu turnejās. Tika apgalvots, ka Viktorija, kura ilgu laiku esot atturējusies no tamlīdzīgiem piedāvājumiem, beidzot devusi savu piekrišanu, izvirzot vienu vienīgu noteikumu – ka viņai pašai nebūs jādzied.

Saistītie raksti

Daudzi mediju pārstāvji pareģoja, ka grupa uzstāsies prinča Harija un Meganas Mārklas kāzās šī gada maijā, jo prinča līgava ir īstena grupas “Spice Girls” fane.

Love u all so much!!! X Such a great day!! Thank u Simon! X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on


“Spice Girls” dalībnieces kopā ar bijušo grupas menedžeri

“Spice Girls” ir britu meiteņu popgrupa, ko izveidoja 1994.gadā Londonā. Tās sastāvā bija piecas solistes:
Viktorija Bekhema, Melānija Brauna, Emma Bantone, Melānija Čisholma un Džerija Halivela.
“Spice Girls” parakstīja līgumu ar Virgin records un izlaida savu debijas singlu “Wannabe” 1996. gadā. Grupa tika uzskatīta par “starptautisku fenomenu”. Kopumā pasaulē pārdots ap 53 miljoniem grupas albumu kopiju.

Meiteņu grupa izjuka 2001. gadā un par iemeslu tam tika minēta katras dalībnieces vēlme pievērsties solo karjerām.

“Spice Girls” debijas singls “Wannabe”:

LA.lv