Kokteilis
Apbrīno

Viktorija Bekhema atklāti pastāstījusi par laulību ar futbola zvaigzni Deividu Bekhemu0


Deivids un Viktorija Bekhemi
Deivids un Viktorija Bekhemi
Foto: AP/SCANPIX/LETA

Veiksmīgā dizainere Viktorija Bekhema intervijā žurnālam The Gurdian’s Weekend paudusi pamatotu neapmierinātību par nemitīgajām baumām, kas izplatās sabiedrībā par viņas laulību ar futbola zvaigzni Deividu Bekhemu. Viktorija un Bekhems apprecējās tieši pirms 20 gadiem, 1999. gada jūlijā. Pārim ir četri bērni: dēli Bruklins, Romeo un Krūzs, un meita Hārpere.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Viktorija žurnālam atklāja pavisam nelielu daļu savas privātās dzīves, taču ar to pilnībā pietika, lai kliedētu jebkādas baumas par šķiršanos no vīra Deivida. Viņa paskaidroja, ka viņas ikdienas grafiks ir ļoti piesātināts, jo dienu no dienas viņa rūpīgi strādā pie sava zīmola veidošanas, jaunu kolekciju izstrādes un to popularizēšanas. Viņa arī sacīja,  ka šobrīd nekad mājās negatavo ēdienu.

“Es gatavoju agrāk, un gatavoju tiešām daudz, jo man tas patīk. Īpaši daudz gatavoju mūsu ģimenei laikā, kad dzīvojām Spānijā. Taču šobrīd, katru vakaru no darba pārrodos ļoti vēlu, tāpēc, ja vēl gatavotu, tad labākajā gadījumā mēs vakariņotu nakts vidū,” Viktorija atklāja žurnālam, piebilstot vien, ka Deivids ir lielisks pavārs, un tieši viņš rūpējas par brokastu un vakariņu pagatavošanu visai ģimenei.

Foto: Vida Press

Viktorija arī norādīja, ka jebkādas baumas par šķiršanos no vīra Deivida Bekhema ir tikai un vienīgi neglītas runas. Janvāra sākumā, Viktorija un Deivids bija redzami kopā Londonas modes nedēļā, kur Viktorija atbalstīja vīra debiju modes pasaulē. Un, jāatzīst, ka bija acīmredzams, ka arī pēc 20 gadu laulības un dažām Deivida “ķibelēm” ar citām sievietēm, pāris aizvien vien otru mīl.

Tomēr Viktorija apzinās, ka sabiedrība ir runājusi un turpinās runāt par visu viņas ģimeni. Viņa nenoliedza, ka apzinās to, ka sabiedrību interesē viņas privātajā dzīvē. Viņa arī atklāja, ka nereti tas ir pat labi, taču lielākoties, kad informācija tiek safabricēta, kā, piemēram, par laulības šķiršanu, viņa jūtas ļoti nikna un aizkaitināta. “Cilvēki tic tam, kas tiek rakstīts medijos, tāpēc šī informācija ir jākontrolē,” teica Viktorija.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kādas dāvanas Ziemassvētkos saviem bērniem dāvinās princis Viljams un Keita Midltone
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāds neparasts vaļasprieks tev patiktu?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāda ir tavas personības tumšākā puse?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Septīto gadu pēc kārtas decembra laikapstākļi atklāj interesantu tendenci
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pēc pašvaldību reformas deputātu skaits varētu sarukt uz pusi
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ziemeļkoreja veikusi “ļoti nozīmīgu izmēģinājumu”
1 stunda
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Toksiskā dārza augļi 1
2 stundas