Kokteilis
Mīli

Vientuļie vilki: 3 zodiaka zīmju vīrieši, kas bieži izvēlas dzīvi vienatnē0

Foto: Unsplash

Vīrieši un vientulība. Šie divi vārdi ir pat ļoti saderīgi, it īpaši tad, ja runa ir par vīriešiem – māmiņu dēliņiem, vīriešiem, kas vienmēr ir aizņemti darbā, vīriešiem, kas ir pārāk izvēlīgi vai gluži vienkārši uzskata sevi par “zvaigznēm”. Kā apgalvo astrologi, eksistē dažas zodiaka zīmes, kurās tie vīrieši, kas dzīvo vientuļnieka dzīvi, ir biežāk sastopami nekā citās.

Ūdensvīrs

Vīrieši, kas dzimuši šajā zvaigznāja lieliski jūtas kā vientuļnieki un pēc šāda dzīvesveida arī apzināti tiecas. Viņi ir pašpietiekami un viņiem nav iekšējā “tukšuma”, kas mudinātus viņus dzīvē atrast kaut ko, kas palīdzētu to aizpildīt. Viņi var būt arī lieliski draugi, tomēr apzināti viņi cilvēkus no sevis tur “drošā attālumā”.

Attiecībās Ūdensvīri bieži vien ir vientuļie vilki. Tas nenozīmē, ka viņi būtu egoisti, nemācētu mīlēt vai baidītos no attiecībām, visbiežāk tas ir tāpēc, ka viņi šādu cilvēku vienkārši nav vēl satikuši. Daudzi vīrieši – Ūdensvīri, ja arī agri apprecas, tad tas ir radinieku ietekmē. Visbiežāk viņi saglabā uzticību paši sev un nesteidzas apprecēti kādu skaistuli, jo viņi savā dzīvē jūtās labi un pašpietiekami.

Auns

Auniem patiesībā nepatīk vientulība. Viņi to necieš. Savu brīvo laiku vīrieši – Auni aizpilda ar jebko, kas neliek viņiem justies vientuļiem – visbiežāk tās ir ballītes un jautras kompānijas. Dažkārt viņi ir pārņemti ar savu darbu un, ja darbs viņiem patīk, tas viņus ievelk tik ļoti, ka viņiem neatliek vairs laika domāt par savu privāto dzīvi. Šis dzīves moto ir ļoti vienkāršs – nav brīvu stundu, nav vientulības.

Arī attiecību lietās šiem vīriešiem bieži neveicas, tāpēc viņi dažkārt no tām “bēg”, aizbildinoties ar aizņemtību darbā. Dažkārt pat vistuvākie draugi nav spējīgi viņus izprast – it kā baidās no vientulības, bet tajā pat laikā pierunāt viņus aiziet uz kādu randiņu – teju neiespējamā misija. Patiesībā Auni tik ļoti baidās aizrauties un tikt pievilkti, un vēlāk visu dzīvi pavadīt vientulībā ar salauztu sirdi, ka viņi sev nepielaiž tuvu citus cilvēkus.

Jaunava

Vīrieši – Jaunavas, šķiet, ir vislielākie vientuļnieki. Nevarētu teikt, ka viņi šo dzīves modeli izvēlas apzināti. Gluži vienkārši tā ir. Vairums šo vīriešu dzīvo pēc moto – labāk būt vienam nekā kopā ar “ko pagadās”. Bet izpatikt Jaunavām nebūt nav viegli! Viņi ir slaveni ar savu perfekcionismu un nesaudzīgo kritiku. Viņu prasības pret sievieti, kas varētu pretendēt uz sievas lomu, kā arī pret cilvēkiem, kas pretendē uz draugu lomām, ir ļoti garas un bieži vien nereālas.

Šie vīrieši pavisam noteikti nesteidzas meklēt savu liktenīgo sievieti, turklāt, ja meklējumi ieilgst, viņi var atrast arī burvīgu vientuļnieka dzīvē.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Francijas pirmā lēdija Bridžita Makrona veikusi sejas plastikas operāciju, lai izskatītos jaunāka
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: gardēži Rīgas centrā bauda svētku restorāna ēdienus
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Sabiedrībā pazīstami vīri Rīgas centrā uzspēlē aizraujošu basketbolu
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Burovu ievēlē par Rīgas mēru 2
10 stundas
LE
LETA
Dabā
Dienas gaitā termometra stabiņš pakāpsies līdz +25 grādiem
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Īpašnieki gribēja stutēt “PNB banku” ar naftas biznesu
24 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Rīgā piestājusi viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām “Melnā pērle”
22 minūtes