Kokteilis
Dzīvo

Vienaldzības karaļi un karalienes: 5 zodiaka zīmes, kas neuztraucas par citiem0

Foto: Pixabay

Kā zināms, galējības nekad nav labi – tad, kad mēs pārlieku uztraucamies, mums pašiem ir grūti, taču tad, kad mēs neizrādām nekādas emocijas – grūti ir citiem. Astrologi uzskata, ka cilvēkiem, kas dzimuši šajās 5 zodiaka zīmēs ir problēmas ar emociju izrādīšanu un pat to esamību.

Noskaidrosim, kāpēc tā?

Auns

Auns nekad nemelo. Patiesībā šie cilvēki cieš no sava tiešuma, kas rada viņiem dzīvē ne mazums problēmu. Ja viņiem ir kāds viedoklis, viņi to saka – visu un uzreiz. Tā sacīt, kas uz mēles, tas ārā. Ja jums nepatīk tas, ko jums saka Auns, kurš ir jūsu dzīvesbiedrs vai pat draugs, uzminiet, kas notiks? Nekas! Jo viņiem ir pilnīgi vienalga, vai tas jūs satrauc, sarūgtina vai apbēdina.

Vērsis

Līdz konkrētai stadijai Vēršiem patiešām viss ir vienalga, viņus no līdzsvara spēj izsist tikai dusmas. Taču līdz tam – kaut vai zeme ar debesīm sagriežas! Vēršu lielākais trūkums ir viņu emociju trūkums un vienaldzība. Pats galvenais šai zodiaka zīmei ir – lai viņus lieki neviens netraucē, neprasa no viņiem neko vairāk kā nepieciešams, bet viss pārējais – nekādi neattiecas uz viņiem.

Dvīņi

Mīli, emocionāli, jautri – taču Dvīņiem pietrūkst pacietības. Kaut kādos brīžos šie cilvēki patiešām vēlas jums palīdzēt vai uzklausīt, bet šie brīži ir tik īsi, ka jau pēc pāris minūtēm Dvīņi aizmirst – kāpēc bija jāpalīdz un kam. Tā rezultātā, galu galā, mēs esam iepazinušies ar kārtējo neiejūtīgo zodiaka zīmi. Dvīņiem tāpat ļoti raksturīgi ir savā dzīvē “mainīt” cilvēkus kā lietas – nepaspēsiet ne attapties, kā būsiet “izsviests” no Dvīņu dzīves, it kā nekas nebūtu bijis un it kā jūs nekad nebūtu bijuši pat īsti pazīstami.

Jaunava

Jaunavas klusībā daudz ko pārdzīvo, un šīs sajūtas spiež viņām būvēt nepārvaramu mūri ap savu sirdi. Šis pašaizsardzības mehānisms ļoti labi darbojas, kad runa ir par emocijām un to, ko darīt, teikt un domāt. Vienīgā problēma ir tajā, ka šī pozīcija apkārtējiem reizēm šķiet neiejūtīga un pat zemiska – Jaunavas mēdz būt neiecietīgas un neizrādīt līdzjūtību situācijās, kurās tas būtu pašsaprotami. Tāpēc bieži vien šos cilvēkus uzskata par vienaldzīgiem un augstprātīgiem, kaut patiesībā tas nebūt tā nav.

Strēlnieks

Strēlnieks dažkārt var šķist naivs un izklaidīgs, taču šī zīme savā sirdī ir patiešām vienaldzīga. Strēlniekam patīk dzīvot šeit un tagad, tāpēc Dievs šiem cilvēkiem ir devis vērtīgo “tukšumu” – šie cilvēki tik ātri savā dzīvē “nomaina” cilvēkus un citas dzīvās radības, ka jūs tam nespējat izsekot līdzi. Taču viņi paši tam nepievērš ne mazāko vērību. Strēlniekiem tas šķiet normāli. Turklāt neskaitāmas reizes kopā ar šo cilvēku jūs piedzīvosiet tādas situācijas, kad pēc sarunas ar viņu jūs nepametīs jautājums – vai es tikko sarunājos ar dzīvu cilvēku vai ledus skulptūru?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Kristaps Porziņģis kļuvis ļoti līdzīgs Holivudas zvaigznei
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
Meli, afēras un krāpniecība: TOP 3 lielākie afēristi saskaņā ar zodiaka zīmi
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: “X Faktora” finālistes Līgas Rīderes dzīvē notikušas pārmaiņas
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VK
Vita Krauja
Kultūra
Neatkarības plusi un mīnusi: kā klājas “brīvajiem” teātriem?
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Pa ceļam uz Roņu salu pazūd pieredzējis laivotājs Aigis Auders
49 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Jaunākā sinoptiķu prognoze 7 dienām: kas gaidāms nedēļas sākumā un beigās
43 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
“4finance” peļņa 27 miljoni eiro. Kas nopelnījis, kas pietiesie labuma guvēji?
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Mainījies zagto automašīnu tops
3 stundas