Un tā ir absolūta taisnība, Vils Smits beidzot paziņojis, ka ir kļuvis zilāks kā jebkad. Laikā, kad pasauli pārņēmusi “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonija, publiskots pirmais oficiālais piedzīvojumu filmas Aladins video rullītis.

Pēc tam, kad Entertainment Weekly publiskoja pirmo informāciju par piedzīvojumu filmas scenāriju, sižetu un lomu atveidotājiem, potenciālie filmas fani pauda sašutumu un neapmierinātību. Pati pirmā Aladins muzikālā animācijas filma tika nodota skatītājiem jau 1992. gadā. Turklāt tajā zilā varoņa Džina balsi ierunāja Robijs Viljamss. Taču brīdī, kad tika publiskota informācija, ka jaunajā filmā Džina tēlu atveidos Vils Smits, fani atzina, ka Džins vairs nebūs tāds, kādu sabiedrība to pazina un mīlēja līdz šim. Līdz pat vakardienai, 11. februāra pēcpusdienai, kad tika publiskots pirmais video. Ieraugot Vilu zilāku kā jebkad, fani tagad ir stāvā sajūsmā.

Neskatoties uz to, ka daudzi Twitter lietotāji izteikuši kritiskas piezīmes par Vila nokrāsošanu zilā krāsā, apgalvojot, ka tās ir gatavās šausmas un viņu lielākais murgs, citi apgalvo, ka šobrīd Vils kļuvis līdzīgs mīļajiem multfilmas Smurfi tēliem.

Filma uz lielajiem ekrāniem gaidāma jau šī gada 24. maijā.