Jeļenai Verhovai no Krasnojarskas apgabala Krievijā vai sauktai par “Babu Ļenu” ir 91 gads un viņa ceļo daudz vairāk kā vairums no mums. Sākotnēji viņa ceļoja pa pasauli no naudas, ko krāja, bet drīz vien viņai parādījās arī sponsori, kas nupat ļauj viņai ne tikai ceļot uz dažādām pasaules malām, bet arī rakstīt savā blogā par iespaidiem, ko viņa gūst ceļojumos.

Vecums šai kundzītei, šķiet, netraucē vispār, par braucienu uz Dominikānas Rebubliku viņa saka: “Daudzi uzzinājuši, ka braukšu uz turieni, man teica – ai, tur taču tik ļoti karsts! Bet es nebaidos no karstuma, es baidos no sala! Un man nekas – viesnīcā neieslēdzu pat “kolekcionāru” (domāts – kondicionieri – red.)!”

Daudzi bloga lasītāji raksta, ka šo brīnišķīgo vecmāmiņu nav iespējams neiemīlēt! Viņa aizvien dalās savos aizraujošajos piedzīvojumos un nerimstošajā dzīvespriekā, par ko viņu, protams, var tikai apskaust! “Vienreiz lidmašīnā aizmigu, atnesa ēdienu, bet negribēja mani modināt. Tad es aizgāju uz tualeti, bet stjuartes mani pabaroja tur – pie sevis!” – viņa stāsta.

Skaties video: