Pēc daudziem gadiem mākslinieks un vizionārs Lenijs Kravics beidzot atzinies, kāpēc sabiedrībā devies milzīgā šallē, ko patiesībā varētu dēvēt par segu.

Raidījumā “Tonight Show” televīzijas žurnālists Džimijs Felons Lenijam uzdevis jautājumu par to, kāpēc viņš savulaik izvēlējās valkāt kaut ko tik milzīgu, uz ko Lenijs atbildējis:
“Ir pagājuši jau pieci gadi, bet šis jautājums vēl aizvien ir aktuāls. Es ilgu laiku esmu dzīvojis Bahamās, esmu pieradis pie karsta laika. Atgriežoties Ņujorkā un dodoties uz veikalu pēc produktiem, sapratu, ka nepieciešams pasargāt kaklu un balss saites no aukstuma – šī bija vienīgā šalle, kas man bija.”

Acīmredzot šī šalle bija kaut kas vairāk, tā tiešām bija sega un slavenais TV šova vadītājs Džimijs Felons Lenijam to visu laiku atgādināja, izraisot varenus skatītāju smieklus.

Lenijs gan centās Džimijam skaidrot, ka šo šalli ir darinājis kāds viņa draugs – modes dizaineris un tajā dienā, kad viņš uzlika to ap kaklu un izgāja uz ielas, neesot domājis, ka paparaci kameras šo mirkli noķers.

Video: