Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: tik laimīga Madara Kiviča nebija redzēta ilgi – Miks Ozoliņš rūpējas par attiecībām no attāluma0

Foto no Madaras Kivičas privātā arhīva.

Šodien arī Latvijā atzīmē vienus no gada skaistākajiem svētkiem – Māmiņdienu. Ziedi, kūkas, brokastis gultā, laba vēlējumi – ikkatrs bērns savai māmiņai šo dienu var padarīt īpašu, taču nedrīkst aizmirst apsveikt arī mīļotās sievietes! Tieši to izdarījis arī Amerikā dzīvojošais Miks Ozoliņš, kurš sirsnīgu video ievietojis savus sociālajos tīklos, sveicot Māmiņdienā savu mīļoto sievieti – Madaru Kiviču.

Viņš raksta: “Sveicieni visām latviešu māmiņām! Jo īpaši- Šai te über-pacietīgajai, atbildīgajai, un tajā pašā laikā (acīmredzami un par laimi) sevi ne-pārāk-nopietni-uztverošajai — foršajai un skaistajai mammai vārdā Madara Kiviča!” JEB “Kā izklaidēties attāluma attiecībās”.

Kā zināms, pēc tam, kad mūziķis Andris Kivičs aizgāja no savas sievas Madaras Kivičas, lai uzsāktu kopdzīvi ar Lieni Skulmi, kādu laiku Madarai klājās grūti, jo viņa viena uzņēmās rūpes par abu meitām – Kimu (5 gadi) un Keitiju (6 gadi). Bet aptuveni pirms mēneša Madara vairs neslēpa jaunās attiecības ar šobrīd Amerikā dzīvojošo Miku Ozoliņu, kuram no attiecībām ar amerikānieti Kimu ir meita Aislija (6 gadi). Šobrīd pāris uztur attiecības no attāluma – kā redzams, pat ļoti veiksmīgi!

Video:

LA.lv