Kokteilis
Baudi

VIDEO: talantīgais ģitārists Mārcis Auziņš izsludina vēl vairākus koncertus Rīgā un citur0

Publicitātes foto

2019.gada rudenī ģitārists Mārcis Auziņš aicina uz sava otrā albuma “Aizrautība” papildkoncertiem, kas notiks Rīgā, Kuldīgā, Tērvetē, Valkā, Salaspilī, Līgatnē un Lūznavas muižā.

Gada sākumā, kad albums “Aizrautība” nokļuva pie klausītājiem, Mārcis paviesojās gan Mūzikas namā “Daile” Rīgā, gan Latvijas reģionos, ar savu virtuozo ģitāras spēli saviļņojot daudzus klausītājus. Pateicoties lieliskajām atsauksmēm, kā arī skatītāju pieprasījumam, koncertsērija turpināsies 2019.gada rudenī, turklāt šī pozitīvā saikne ar skatītājiem radījusi iedvesmojošu mijiedarbību, kas nākotnē varētu pārvērsties par jauniem un emocionāliem ģitāras skaņdarbiem. Albumā “Aizrautība” skan M. Auziņa komponēti skaņdarbi, kas papildināti ar divām kaverversijām – Viļņa Krieviņa pazīstamo dziesmu “Meitenei kafejnīcā” un Imanta Kalniņa dziesmu “Dūdieviņš”. Albumam dots nosaukums “Aizrautība”, kas ir Mārča Auziņa vadmotīvs, ne tikai radot mūziku, bet arī spēlējot kopā ar citiem kolēģiem un piedaloties priekšnesumos.

“Aizrautība ar mūziku un ģitārspēli ir tā pastāvīgā sajūta, kas atkal un atkal liek ņemt rokās instrumentu, komponēt, aranžēt un meklēt jaunus, muzikālus izpausmes veidus. Tā ir vilkme pārvērst mirkļus, iespaidus, laiku un visu apkārt notiekošo ģitārmūzikā. Tā ir vēlme izzināt instrumenta un tā skanējuma un spēles robežas – nebeidzams izaicinājums atklāt un neapstāties. Tas ir tas mirklis uz skatuves, kad trīsstūrī “Es. Mūzika. Klausītājs” notiek tā īpašā mijiedarbība, kas tik daudz prasa un vēl vairāk jo vairāk dod atpakaļ. Tas ir mans aicinājums – mana Aizrautība, kurā viss iespējams,” saka mākslinieks.

Mārcis Auziņš ir latviešu ģitārists, kurš savu mūziķa karjeru uzsācis, spēlējot pavadošajos sastāvos un veidojot aranžijas Raimondam Paulam, Laimai Vaikulei, Zigmaram Liepiņam, Mārtiņam Braunam, Latvijas Radio bigbendam, koncertuzvedumam “Cabaret” un daudziem citiem māksliniekiem un muzikālajiem projektiem.

Saistītie raksti

2016.gadā ģitārists uzsāka solo karjeru, pēc tam laižot klajā divus solo albumus: “Viens” (2016) un “Aizrautība” (2019). Tāpat solo darbības laikā nospēlēti vairāk nekā 110 solo koncerti gan Latvijā, gan ārpus tās. Mūziķis divreiz bijis nominēts “Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai” kategorijās “Labākais starpžanru mūzikas albums 2017” un “Labākais koncertieraksts 2018”. Tāpat iegūta 2. godalgotā vieta prestižajā konkursā “Sony Jazz stage” ģitāras kategorijā.

Kad un kur?

  • 7.septembrī plkst. 19 Kuldīgas kultūras centrā
  • 13.septembrī plkst. 19 atpūtas kompleksā “Zoltners” (Tērvetē)
  • 28.septembrī plkst. 18 Mūzikas namā “Daile”
  • 4.oktobrī plkst. 17.30 Valkā, J. Cimzes mūzikas skolā
  • 5.oktobrī plkst. 19 atpūtas kompleksā Zeit (Līgatnē)
  • 6.oktobrī plkst. 15 Lūznavas muižā
  • 13.oktobrī plkst. 20 Salaspils koncertzālē “Rīgava”
  • 24.novembrī plkst. 18 Mārupes Kultūras namā

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā.

Albuma un koncerttūres “Aizrautība” titulskaņdarba video:
https://www.youtube.com/watch?v=o1vgXXRHV

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas