Kokteilis
Baudi

VIDEO: “Supernova 2019” pusfinālists Aivo Oskis laiž klajā konkursa dziesmu0

Publicitātes foto

Dziedātājs Aivo Oskis ir veiksmīgi pārvarējis abas atlases kārtas un iekļuvis dziesmu autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” 16 pusfinālistu vidū. Nu mūziķis nodod dziesmu “Somebody’s Got My Lover” plašākas publikas vērtējumam.

Lai gan Supernovai šī ir jau piektā sezona, Oskis konkursam dziesmu iesniedzis pirmo reizi, tāpēc jo īpaši priecājas, ka ar pirmo piegājienu iekļuvis pusfinālā. No 33 dalībniekiem, kuri novembrī piedalījās otrajā atlases kārtā, uzstājoties žūrijas priekšā, dalībai konkursā izvēlēti 16 pretendenti. Viņš būs viens no mūziķiem, kurš TV tiešraidēs cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā.

Aivo dosies cīņā ar dziesmu “Somebody’s Got My Lover”, kam mūzikas autors ir Ruslans Kuksinovičs, bet vārdu autors ir pats Oskis. Dziesmas producents ir Ruslans Kuksinovičs (plašāk pazīstams kā Rassell), ar kuru dziedātājam izveidojusies veiksmīga sadarbība arī iepriekš.

“Somebody’s Got My Lover” stāsts ir par divu jauniešu mīlestību un pārgalvīgiem solījumiem, ko abi nespēja piepildīt. Jaunieši vidusskolas laikā sarunāja tikties pēc desmit gadiem. Šo desmit gadu laikā meitene ir laimīgi precējusies, un puisis ir priecīgs par savu skolas dienu meiteni, bet nereti pieķer sevi domājot par to, kā būtu, ja būtu… Šī dziesma ir kā kavēšanās atmiņās, bet tajā pašā laikā tomēr tā ir kā apziņa, ka tā īstā un vienīgā vēl nav satikta. Aivo uzskata, ka nevajag tiekties pēc tieši tādas mīlestības un sajūtām, kas ir pieredzētas ar cilvēku, kuru esi kādreiz mīlējis, jo neviens cits nespēs būt tieši tas un tāds cilvēks, un tas nepavisam nav vajadzīgs! Otrajā pusītē vajadzētu novērtēt īpašības, kas padara šo cilvēku unikālu.

Dziesmas video:

LA.lv