Kokteilis
Baudi

VIDEO: Šovakar sākas labdarības maratons DOD PIECI!0

Publicitātes foto

Pirmdienas, 17. decembra vakarā plkst. 19.00 sāksies ikgadējais labdarības maratons DPD PIECI!. Pieci.lv dīdžeji – Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale – uz 148 stundām tiks ieslēgti īpašā stikla studijā Doma laukumā, lai sešas diennaktis  atskaņotu par ziedojumiem izvēlētās dziesmas un rosinātu diskusijas par laimīgu bērnu audzināšanas priekšnoteikumiem mūsdienu sabiedrībā.

Maratona atklāšanā piedalīsies DOD PIECI! himnas „Apskāvieni cik” autori Māra Upmane – Holšteine, Goran Gora un My Radiant You. Dīdžeju atbalstam aicinām ikvienu interesentu pievienoties labdarības maratona atklāšanas brīdim – gan klātienē Doma laukumā, gan pie ekrāniem  LTV1.

Pirmdien jau no plkst. 13.00 stikla studiju iesildīs iepriekšējo gadu DOD PIECI! dīdžeji Kaspars Mauriņš un Aleksis Vilciņš, ēterā atskaņojot pērnā gada maratona populārākās dziesmas un sirsnīgākos priekšnesumus. Savukārt  plkst. 19.00 studijā tiks ieslēgti šī gada dīdžeji. To uzticēts darīt šī gada labdarības maratona vēstnesim, Latvijas Radio Ziņu dienesta redaktoram un četru bērnu tētim Jānim Ramānam, kā arī labdarības organizācijas Ziedot.lv vadītājai Rūtai Dimantai, kura ir līdzās maratonam kopš tā pirmsākumiem.

Ēterā – tikai ziedotāju izvēlētas dziesmas un tēmas diskusijas

Maratona laikā par ziedojumiem izvēlēto dziesmu atskaņošana mīsies ar studijas viesu intervijām, iemīļotu mūziķu priekšnesumiem un ziedotāju pieredzes stāstiem. Sešās diennaktīs studijā viesosies teju 80 dažādas grupas, katru dienu ar ģimenes un bērnu lietu ekspertiem tiks runāts par kvalitatīva laika veltīšanas nozīmi bērniem – kāpēc tam ir izšķiroša loma, un kāpēc cilvēkam ir svarīgi pilnveidoties arī pieaugušā vecumā. Tāpat dīdžeji tiešsaistē sazināsies ar ziedotājiem, lai uzklausītu viņu pieredzes stāstus par savu ģimeni vai bērnību.

Pirmajā maratona vakarā stikla studijā viesosies DOD PIECI himnas autori Māra Upmane – Holšteine, Goran Gora un My Radiant You, kā arī Renārs Kaupers, Kaspars Zemītis, Aija Andrejeva, grupa Singapūras Satīns, kas šogad rīko īpašu koncertu DOD PIECI! atbalstam. Savukārt naktī studijā  ciemosies Miks Dukurs, grupa 7 dēli, The Black Pockets un Oskars tu un bēdu brāļi.

Latvijā iemīļoti mūziķi studiju apciemos ik dienu – viņu vidū būs Dons, Ozols, Ralfs Eilands, Linda Leen, ka arī grupas Carnival Youth, Sudden Lights, Musqq un daudzi citi.

Ziedojuma mērķis

Minimālais ziedojums par vienu dziesmu ēterā ir 5 eiro. Šī gada maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti jaunas bezmaksas mācību programmas ieviešanai. Jau no 2019. gada pavasara jaunajiem vecākiem visā Latvijā būs iespēja apmeklēt psiholoģisku un praktisku mācību programmu, kas sniedzas tālāk bar bērna fizisko aprūpi un zīdīšanu, īpašu vērtību veltot drošas piesaistes veidošanai ar bērnu.

Katri pieci eiro nodrošina pusstundu praktisku un psiholoģisku mācību  – daļu no jaunās mācību programmas 21 stundas apjomā.

Video:

LA.lv