Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: šova “Pati pilnība” dalībnieces atspēko negatīvos interneta komentārus0

Publicitātes foto

“Resnās sievietes ir domātas kuņģa tīrīšanai. Lai izvemtos” un tamlīdzīgus komentārus var lasīt pie publikācijām, kurās publicētas TV šova “Pati pilnība” dalībnieču foto.
Bet televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” veidotais šovs “Pati Pilnība”, kas lauž stereotipus un atgādina, ka arī apaļīgas sievietes ir skaistas un pievilcīgas, raisījis plašas diskusijas interneta vidē. Daudzi slavē dalībnieču drosmi un uzdrīkstēšanos visai Latvijai apliecināt – jā, mans ķermenis ir šāds un es par to nekaunos! Tomēr netrūkst arī tādi, kas steidz pārmest sievietēm mazkustīgu dzīves veidu, norādot, ka resnums patiesībā esot slimība, kas jāārstē.

Īsi pirms šova “Pati pilnība”” fināla, kas “STV Pirmā!” ekrānos būs skatāms jau rītvakar un atklās, kura no trim dalībniecēm kļūs par uzvarētāju un žurnāla “Pastaiga” vāka modeli, meitenes pulcējās, lai atspēkotu pret sevi vērstus negatīvos komentārus. Un, iespējams, to autoriem liktu aizdomāties, ka arī apaļīgas sievietes dzīvo aktīvu un vitālu dzīvi. Turklāt ķermeņa formas ir katra paša ziņā un nevienam nav tiesību otram aizrādīt nedz par resnumu, nedz tievumu!

Skaties video:

Šova "Pati pilnība" dalībnieces piedalās drosmīgā fotosesijā
LA.lv