Šo piektdien, 24. augustā pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos kriminālkomēdija “Rotaļlietas pieaugušajiem” (“Happytime murders”), ar īstiem aktieriem un vienām no slavenākajām pasaules lellēm galvenajās lomās.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Lai gan komēdijā, līdztekus aktieriem piedalās arīdzan lelles, skatītājiem nevajadzētu šo filmu izvēlēties kā brīvdienu pavadīšanu kopā ar ģimeni. Filma noteikti nav paredzēta bērniem, kas jaunāki par 16. Tā ir piesātināta pikantiem jokiem un neķītriem kadriem. Kādas ir slavenās “The Muppets” stila lelles, kad tuvumā nav bērnu?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Filmas darbība notiek Losandželosā – pilsētā, kurā plecu pie pleca dzīvo gan cilvēki, gan lelles. Kad viens pēc otra tiek nežēlīgi noslepkavoti populāra televīzijas šova personāži, pie izmeklēšanas ķeras divi konfliktējoši izmeklētāji – cilvēks un lelle, kurus vieno kāds kopīgs noslēpums.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Filmas veidotājs, slavenā The Muppets šova radītāja Džima Hensona dēls Braiens Hensons, kaut arī paredzējis, ka daudzi varētu vērsties pret viņu ar nosodījumu, izvēlējies šo šokējošo ceļu – attēlot lelles gangsteru, ielasmeitu un citu kolorītos veidolos. “Manam tēvam bija visai neķītra humora izjūta, un es ticu, ka viņš novērtētu to, ko esmu paveicis šajā filmā,” kādā intervijā stāsta Braiens.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Komēdijas „Rotaļlietas pieaugušajiem“ gelvenajā lomā, tandēmā ar lellēm, filmējusies „Oskara“ balvas nominante, izcilā komiķe Melisa Makārtija. Citās lomās  –  Elizabete Benksa („Bada Spēles“), Džoels Makheils („Atpestī mūs no ļauna“), Džimijs O. Jangs („Patriotu diena“) un Maija Rūdolfa („Līgavas māsas“).