Kokteilis
Baudi

VIDEO: Silvestrs Stallone paziņojis, ka filmēs “Rembo” turpinājumu0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Savus fanus patīkami pārsteidzis grāvēju zvaigzne – aktieris un režisors Silvestrs Stallone, viņš nācis klajā ar paziņojumu, ka filmēs “Rembo” turpinājumu.

72 gadus vecā kinozvaigzne savā Instagram kontā paziņojis, ka ir nolēmis ķerties “vērsim pie ragiem” un nofilmēt jaunu “Rembo” filmu. Tā būs piektā daļa.

Viņš tāpat arī rakstījis, ka filmēšanas darbi sāksies pēc iespējas ātrāk un tas būs pilnīgi jauns stāsts. “Drīz sāku filmēt un esmu patīkami satraukts. Pasaule, iespējams, mainās, bet ne viņš,” – aktieris rakstīja.

Zināms, ka “Rembo 5” filmēšana notiks Londonā, Bulgārijā un Kanāriju salās. Izdevums “Screen Daily” nopublicējis iespējamo filmas stāstu, kurā tiek ziņots, ka sižetā Rembo mitināsies kādā rančo, kas atrodas Arizonā un cīnīsies ar posttraumatisko stresu. Drīzumā galvenais varonis uzzināšot, ka viņa mazmeita ir devusies uz Meksiku, kur pazudusi. Drīz vien viņš nonāks uz pēdām organizācijai, kas nodarbojas ar cilvēku tirdzniecību un apvienojot savus spēkus ar kādu žurnālistu, kurš arīdzan cenšas sameklēt savu pazudušo māsu, dosies cīņā ar ļaundariem.

Atgādinām, ka iepriekšējā, ceturtā filmas daļa par Rembo, iznāca 2008.gadā. Silvestrs Stallone bija arī šīs filmas režisors.

Filmas “Rembo 4” reklāmas rullītis:

LA.lv