Kokteilis
Baudi

VIDEO: Siguldā uzstāsies leģendārā Laura Pergolici – kas uz sirds, tas uz mēles0

Publicitātes foto

2. jūlijā Latvijā atgriežas talantīgā dziedātāja un dziesmu autore Laura Pergolici jeb LP, lai sniegtu savam jaunajam albumam “Heart to Mouth” veltītu koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē.

No vieglām balādēm un nebēdnīgas svilpošanas līdz rokmūzikas aizsmakumam un caururbjošām falseta augstienēm – tik daudzpusīgs un šķietami viegli izmantojams Lauras balss materiāls.

Mākslinieces pirmie divi albumi – “Heart-Shaped Scar” (2001) un “Suburban Sprawl & Alcohol” (2004) – plašu atpazīstamību neguva, toties vēlāk viņa nodevās dziesmu rakstīšanai citiem popmūzikas dziedoņiem. Tikai 2017. gadā LP guva plašu atpazīstamību un pēcāk arī popularitāti – protams, pateicoties līdz šim lielākajam grāvējam – superhitam “Lost on You” (straumēts vismaz 500 miljonus reižu un “YouTube” videoklips vērots gandrīz 250 miljonus reižu), un uz pirmās popularitātes viļņa LP togad pulcēja klausītāju pūļus arī Rīgā.

Pašlaik Laura Pergolici dziesmu kontu papildinājusi ar jau piekto pilnmetrāžas studijas albumu “Heart to Mouth”. Pati LP stāsta, ka to tā nosaukusi, jo brīdī, kad viņa nākusi klajā ar savām melodijām, jutusi “tiešu saikni starp sirdi un muti. Vai tās ir bēdīgākas dziesmas vai lielas himnas, tās visas nāk no vienas un tās pašas vietas.”

Jaunā albuma vārdā nodēvēta visa turneja, līdz ar to koncertprogrammā papildus jau labi pazīstamajiem hitiem “Lost on You”, “Muddy Waters”, “Strange”, “When We’re High”, “Other People”, “Tightrope” izskanēs arī jaunie “Girls Go Wild”, “Shaken”, “Special” un “Recovery”. “Bija nepieciešami mazāk nekā divi gadi, lai šī augumā miniatūrā, bet ar fenomenālu balsi apveltītā dziedātāja kļūtu par nozīmīgas Latvijas sabiedrības daļas dvēseļu radinieci. Par to liecina gan sajūsminātās atsauksmes pēc pirmā LP koncerta “Arēnā Rīga”, gan jo īpaši pēc pēdējās tikšanās Siguldā pagājušajā vasarā. Līdz ar to LP koncerts Latvijas vasaras pilnbriedā kļūst par jauku tradīciju,” norāda koncerta rīkotāji, koncertaģentūra “L-Tips”.

Saistītie raksti

Jautāta par viņas saikni ar skatītājiem, LP paskaidro: “Man visi mani klausītāji ir viena liela ģimene. Kad ieraugi degošas acis un saproti, ka tava mūzika iekļūst tajās, tās ir ar neko nesalīdzināmas sajūtas, īsts brīnums! Un es saprotu, ka maniem faniem absolūti vienalga, kā izskatos, cik veca esmu, galvenais ir tas, ka viņi iedziļinās dziesmās un saņem to vēstījumu, ko vēlos viņiem nodot. Mīlestība mūs vieno.”

Kad un kur?

  • 2. VII plkst. 18.30 Siguldas pilsdrupu estrādē
  • Biļetes: “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: EUR 39–99

Videoklips dziesmai “Lost on You”:

LA.lv