Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Satriecoši! Latvietis saceļ kājās Lietuvas TV šova žūriju un izraisa absolūtu sajūsmu skatītājos0

Foto: Karīna Miezāja

Valsts robežsardzes virsnieks – kapteinis Jānis Drēģeris ar savu priekšnesumu izraisījis absolūtu žūrijas un skatītāju sajūsmu mūsu kaimiņvalsts Lietuvas TV šova “Lietuvos Balsas” sestajā sezonā, izpildot pasaulslaveno grupas AC/DC dziesmu “Highway to Hell”!

Jānis stāsta, ka šovam gatavojies patiešām ilgi un nopietni, ar smaidu saka, ka to varot apliecināt arī viņa kaimiņi, jo katru dienu viņš mēģinājis dažādu repertuāru, ar atšķirīgām sarežģītības pakāpēm, lai sagatavotu savu balsi šim šovam.

Jānis ir dzimis Krāslavā muzikālā ģimenē. Tikai retais, kurš dzīvoja deviņdesmitajos gados, neatceras viņa tēvu Aldi Drēģeri, kurš dziedāja tolaik tautā populārus šlāgerus.

Jānis ar mūziku ir bijis saistīts jau no bērnības un ir beidzis mūzikas skolu, brīvi spēlē dažādus instrumentus, bet galvenais viņa talants ir vokāls, kas arī lika visiem konkursa “Lietuvas Balsas” žūrijas locekļiem pagriezties un aicināt Jāni savā komandā.

Jānim dzīvē ir trīs būtiskas lietas – ģimene, darbs, mūzika. Viņš jau iepriekš uz dažādām Latvijas skatuvēm ir spēlējis un dziedājis, arī kopā ar tādu Latvijas roka leģendu kā Ainārs Virga. Šobrīd noteikti viņam pirmā vietā ir ģimene, jo viņa sieviņa Lolita ir gaidībās, un tiek gaidīti dvīņi.

Tas liek vairāk koncentrēties uz ģimeni un mājām. Savukārt Lolita Jāni visādi atbalsta un pat mudina vairāk pievērsties mūzikai. Arī piedalīšanās konkursā “Lietuvas Balsas” nebija vienpersonisks lēmums, Lolita to atbalstīja un brauca līdz, lai turētu īkšķus.

Darbu Jānis cenšas nejaukt ar mūziku, jo vairāk tādēļ, ka ir Valsts robežsardzes virsnieks – kapteinis – un ikdienā dara nopietnu darbu, kas nekādi nav saistīti ar mūziku. Jānis ir pateicīgs priekšniecībai un kolēģiem par to, ka viņi atbalsta ārpusdarba aktivitātes mūzikas jomā, un tādēļ arī lielu daļu sava brīvā laika velta tieši šim vaļaspriekam.

Jānis par savu skolotāju konkursā izvēlējās lietuviešu populāro dziedātāju Justinu Jaruti, kurš uzreiz pēc Drēģera uzstāšanās, kad tika nodziedāts pasaules slavenais “AC/DC” hīts “Highway to hell” piegāja viņam klāt uz skatuves un iedeva kaut ko spīdīgu. Runāja, ka tā esot bijusi nauda, taču patiesībā Justins Jānim uzdāvināja savus gredzenus kā pateicību par lielisko sniegumu.

Intervija ar Jāni:

Jāņa uzstāšanās TV šovā “Lietuvos Balsas”:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
PVD pārbaudījis 13 Siguldas izglītības iestādes: kas līdz šim zināms?
52 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
16 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
25 minūtes