Kokteilis
Baudi

VIDEO: Rīgā uzstāsies populāra smagā roka grupa no Vācijas “U.D.O”0

Foto: IM/SCANPIX/LETA

Kļuvis zināms, ka 22.martā pirms Udo Dirkšneidera grupas U.D.O. klubā Melnā Piektdiena uzstāsies pašmāju apvienība Kiss of the Dools (KotD) un serbu formācija Red Partizan.

Zīmīgi, ka KotD tika uzaicināti pievienoties U.D.O. albuma Steelfactory atbalsta tūrei un bez Rīgas uzstāsies vēl 11 vietās no Helsinkiem Somijā līdz Parmai Itālijā.

“Kiss of the Dools

Latvijas glemroka grupa Kiss of the Dools (KotD) izveidota 2009.gadā un kopumā izdevusi 3 albumus: Metal Kiss, I Wanna Be un Kiss Of The Dolls & Friends (ierakstīja, miksēja un māsterēja leģendāro Children Of Bodom producents Ansi Kippo), kā arī īpašu balāžu albumu Mans draugs. Patlaban noritot darbs pie 4.albuma.

Savā daiļradē formācija viegli pārlec no smagā roku uz blūza balādēm un no glemroka uz rokenrolu.

Jāatzīst, ka šī nav pirmā reize, kad U.D.O. aicina KotD pievienoties viņu tūrei. 2015.gadā tas jau notika Krievijā, taču tad KotD nebija iespējas uzstāties kopā ar Udo Dirkšneidera grupu dzimtajā Latvijā.

KotD līderis Šekspīrs: “Kad mēs visi vēl augām, mums Udo bija viens no paraugiem smagajā mūzikā: gan kā Accept dziedātājs, gan vēlāk kā savas paša grupas U.D.O. līderis!”

“Red Partizan”

Serbu formācija Red Partizan ir jaunākais Manuela Mijalkovska (Manuel Mijalkovski) projekts. 2004.gadā viņš izveidoja melodiskā roka grupu The Boyscout, ar kuru iznākuši 3 albumi: Blood Red Rose, My Route 66 un We Were Kings. Pēc pārciestām veselības problēmām, kuru laikā šķīrās viņa un daļas tā saukto draugu ceļi, Manuels nolemj, ka The Boyscout stils ir pārlieku mierīgs, lai izteiktu sakrājušos sāpi, tāpēc top Red Partizan.

“Lai arī apbēdināts, sadusmots un pat sagrauts, esmu pietiekami stiprs izdzīvotājs,” komentē Manuels, “tāpēc visu savu sāpi un dusmas izliku dziesmās, kuru uzdevums ir sniegt cerību grūtā brīdī”.

Atgādinām, ka U.D.O. koncerts notiks jaunākā albuma “Steelfactory” atbalsta tūres ietvaros un pasākumā dzirdēsim gan jaunās dziesmas, gan šīs formācijas izcilākos hitus: One Heart One Soul, Animal House, Man and Machine, 24/7, Independence Day, They Want War, In the Darkness, I Give as Good as I Get, Metal Machine, Thunderball u.c.

Grupas U.D.O.  dziesmas One Heart One Soul video:

LA.lv