Jau 6. aprīlī naktsklubā First MIR uzstāsies krievu reperis Feduk, informē portāls balticevents.info.

Feduk jeb Fjodors Insarovs ir krievu dziedātājs, hiphopa un house-rap izpildītājs, kā arī visu savu dziesmu autors. Kad viņš bija tikai 5 gadus vecs, viņa ģimene pārcēlās dzīvot uz Ķīnu, bet vēl pēc pieciem gadiem uz Ungāriju, kur viņi mitinājās četrus gadus.

Vēlāk Fjodors stāstīja žurnālistiem, ka pirmo reizi repu viņš dzirdēja tieši Budapeštā. Viņam tik ļoti iepatikās šis mūzikas stils, ka viņš pats sāka sacerēt dziesmas. Ar Ungāriju ir saistīts arī mākslinieka skatuves vārds “Feduk”.  Kā viņš atzinies, ka ungāru ausīm Fjodors neskan pārāk labi, tāpēc visi mākslinieku tur esot saukuši par Feduku, kā tas ir saglabājies arī līdz šim.

Īstā popularitāte pie mākslinieka atnāca pēc dziesmas “Rozovoe Vino” («Розовое вино»), kuru Feduk sarakstīja kopā ar reperi Eldžeju un 2017. gadā tā kļuva par absolūtu gada hītu.

Viens no pēdējiem veiksmīgiem darbiem ir viņa dziesma “Morjak” («Моряк»), kuras videoklips vietnē Youtube.com ir noskatīts vairāk nekā 25 miljonus reižu:

Rīga mākslinieks uzstāsies “One Love” koncerttūres ietvaros, kur prezentēs savu jaunu albumu, kā arī izpildīs savus labākus skaņdarbus.

Biļetes ir pieejamas Ticketshop.lv kasēs.