Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Princis Čārlzs atkal kļūs par vectētiņu: viņš nespēj sagaidīt ceturto mazbērnu0

Foto: ChrisJack Getty

Novembra vidū princis Čārlzs svinēja savu 70 dzimšanas dienu, un tai par godu tika publiskotas vairākas karaliskās ģimenes fotogrāfijas. Brīdī, kad fotogrāfijas tika uzņemtas, brīnišķīgā ziņa par Meganas Mārklas grūtniecību vēl bija noslēpums. 12. oktobrī, dienā, kad precējās princese Eiženija, Megana Mārkla un princis Harijs saviem tvākajiem ģimenes locekļiem paziņoja par Meganas grūtniecību.

Šo ziņu princis Čārlzs uztveŗa ļoti sirsnīgi. Īsi pēc paziņojuma par Meganas grūtniecību, sekoja paziņojums no paša Čārlza, ka viņš kļūs par vectēvu ceturtajam mazbērnam. Pēc ziņas publiskošanas, princis Čārlzs atzinis, ka saņem neskaitāmus apsveikumus par Meganas un Harija bērna gaidībām un nokļūšanu vectēva statusā jau ceturto reizi.


Tuvojoties 2019. gadam, šķiet, patīkami satraukta ir visa karaliskā ģimene, jo ģimenē ienāks nu jau ceturtais prinča Čārlza mazbērns. Šobrīd viņš ir vectēvs mazdēlam princim Džordžam un mazmeitai princesei Šarlotei. Bet šogad princis Čārlzs kļuva par vectēvu trešajam mazbērnam – Prinča Viljama un Keitas Midltones trešajam bērnam princim Luisam. Savukārt, kad pasaulē nāks Meganas Mārklas un prinča Harija pirmais bērns, Čārlzs kļūs par lepnu vectēvu veseliem četriem mazbērniem.


Saskaņā ar karaliskās ģimenes fanu sociālā kontā Instagram publicēto fotogrāfiju, top skaidrs, ka princis Čārlzs atbild uz visiem apsveikumiem, ko saņem. Karaliskās ģimenes fani ir tikpat priecīgi kā princis Čārlzs, un tie sveic Čārlzu par gaidāmo notikumu, kad princis kļūs par vectēvu jau ceturtajam mazbērnam. Vēstuli sastādījis prinča Čārlza sekretārs un tajā rakstīts: Viņa karaliskā augstība pateicas jums par drosmi rakstīt apsveikuma vēstuli. Viņu aizkustināja siltie un jaukie vārdi, tāpēc viņš lūdza mani jums nosūtīt vissiltāko pateicību un vislabākos vēlējumus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības un viņu bērni iepazīstas ar dzīvesstila zīmolu jaunumiem
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kāda fotogrāfija uzvarēja “Huawei inFocus Awards” konkursā, kurā piedalījās arī fotogrāfijas no Latvijas
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: emocionālākais brīdis pirmajā “X Faktorā” – Karlīna skatuvi pamet ar asarām
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldības pieprasa ministra Pūces demisiju
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
38 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Siguldas novadā atceļ visus masu pasākumus bērniem
44 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Igaunijas pilsētā Narvā notikusi apšaude; ir ievainotais
3 stundas
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
2 stundas