Tikai nedēļu pēc tam, kad princis Harijs ir kļuvis par dēliņa Ārčija Harisona tēti, viņš jau ir atgriezies darbā un pilda savus pienākumus. Vakardien, Saseksas hercogs devās uz Oksfordas pilsētu, kur apciemoja arī Oksfordas Bērnu slimnīcu.

Tur princis Harijs iepazinās ar kādu mazu pacientu vārdā Džejs, kurš prinča dēliņam uzdāvināja zvēriņu – balonu. Jāteic, ka mazais Džejs, kā jau bērni, bija ļoti atklāts un patiesi sasmīdināja princi Hariju.

“Tas ir tavam bērniņam,” – puisītis teica un iedeva Harijam zvēriņu – balonu. “Vai tu esi pārliecināts, ka gribi man to atdot?” – jautāja Harijs. Un Džejs tūlīt atbildēja: “Jā, tu vari to ņemt, es negribu to paturēt!” Princis Harijs sirsnīgi sācis smieties un atbildēja mazajam puisēnam: “Tas ir ļoti mīļi. Liels tev paldies. Es noteikti to atdošu savam mazajam puisītim. Viņu sauc Ārčijs.”

Dažas dienas pēc mazuļa piedzimšanas princis Harijs žurnālistiem bija atzinies, ka nevar vairs iztēloties savu dzīvi bez mazuļa. Viņš arī atklāja, ka naktī labprāt ceļas un palīdz Meganai, kaut arī Ārčijs šajā ziņā arī ļoti mierīgs bērniņš.

Video, kurā redzams, kā princis Harijs saņem dāvanā zvēriņu no pacienta Džeja: