Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Prinča Harija draugs TV šovā atklāj: “Megana atteicās no visa, lai būtu kopā ar vīrieti, ko iemīlēja!”0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

42 gadus vecais argentīniešu polo spēlētājs Načo Figerass nācis klajā ar emocionālu paziņojumu, lai atbalstītu Saseksas hercogus – Meganu Mārklu un princi Hariju. Viņš sacīja, ka Megana un princis Harijs bieži vien tiek kritizēti pilnīgi nepamatoti.

Sportists, kurš ir viens no izcilākajiem polo spēlētājiem pasaulē un ir titula “Deivids Bekhems polo spēlē” ieguvējs, ilgus gadus ir prinča Harija draugs. Načo viesojās populārajā Elenas Dedženeresas TV šovā. Figerass paziņoja, ka pret Meganu Mārklu šobrīd tiek veikta apzināta kaitniecība.

Načo ar šo video fragmentu dalījās arī savā “Instagram” kontā. Viņš pateicās šova vadītājai Elēnai par to, ka viņa ir viena no tiem nedaudzajiem žurnālistiem, kas nepiedalās bijušās amerikāņu aktrises “raganu medībās” un pat cenšas viņu aizstāvēt.

Figerass arīdzan sacīja, ka viņš aizstāvēs savus draugus visu savu dzīvi. “Es vienkārši zinu, zem kādas “lupas” viņi atrodas savā ikdienā. Es esmu redzējis, kā tas notiek jau no paša sākuma,” – sacīja sportists. Spriežot pēc viņa vārdiem, visgrūtāk ir tieši Meganai, kura nav izdarījusi neko sliktu, taču nemitīgi cieš no britu preses uzbrukumiem. “Viņa atteicās no visa, kas bija viņas dzīvē viena cilvēka dēļ, kuru iemīlēja. Viņi cenšas šo pasauli darīt labāku. Tāpēc mums būtu viņi jāatbalsta un jāpalīdz, nevis jāuzbrūk viņiem. Centīsimies būt labāki viens pret otru,” – aicināja Načo.

Argentīnietis tāpat paziņoja, ka princis Harijs ir “brīnišķīgs cilvēks”, bet Megana “satriecoša meitene”. Viņš atgādināja, ka Saseksas hercogi gandrīz nemitīgi piedalās un atbalsta dažādus labdarības projektus. Un īpašu uzmanību viņi veltī bērniem.

Saistītie raksti

Sportists aicināja pārstāt spekulēt ar hercogu attiecībām. “Neviens nezina tās grūtās lietas, ar kurām viņi ikdienā sastopas. Es viņus patiešām mīlu! Viņi ir ļoti labi cilvēki,” – sportista citāts pausts arī izdevumā “Daily Mail”.

Jau ziņots, ka vizītes laikā Āfrikā princis Harijs emocionālā runā paziņoja, ka viņi ar Meganu ir iesūdzējuši tiesā vienu no britu izdevējiem par to, ka viņi publicēja fragmentu no Meganas rakstītas vēstules savam tēvam, ar kuru viņai ir domstarpības.

LA.LV Aptauja

Vai tev simpatizē Megana Mārkla?

  • Jā, viņa ir burvīga
  • Jā, man viņa patīk, taču bieži vien pārmetumi viņai ir pamatoti
  • Man nav par viņu viedokļa
  • Nē, man viņa nepatīk

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone ir pārliecināta: “Pēc paražām piektdienā nevar sākt neko jaunu”
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: vācietis Jorans uzraksta sirsnīgu dziesmu par savu suni, kurš “ir letiņš”
9 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
14 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta plānu rezidentiem algu palielināt par 20%, bet pārējiem mediķiem – par 10%
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Spēļu prakses iegūšanai Balceru nosūta uz AHL
27 minūtes
LE
LETA
Latvijā
NEPLP varētu sodīt “All Media Baltics”
39 minūtes
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
3 stundas