Kokteilis
Baudi

VIDEO: pirmizrādi piedzīvojis Shipsea dziesmas „Nothing Can Stop Us Now“ videoklips0

Publicitātes foto

Dziesma izskan režisora Andra Gaujas kaisles drāmā ar tādu pašu nosaukumu. Filmas „Nekas mūs neapturēs“ pirmizrāde notiks jau šodien, 9.oktobrī, un tuvākajās dienās filmas autori tiksies ar skatītājiem gan īpašos pasākumos Rīgā, gan reģionos – Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā un Ventspilī.

Par filmu:

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Andra Gaujas filmas „Nekas mūs neapturēs“ pirmizrāde notiks jau šovakar, 9.oktobrī plkst. 19:00 Kino Citadele. Pirms grimt Ralfa un viņa sieviešu attiecību musturos, uzstāsies filmā skanošo kompozīciju autori Shipsea (Jānis Šipkēvics), Evija Vēbere, Miķelis Putniņš un Rūdolfs Macats, un īpaši sagatavotas projekcijas demonstrēs pieredzējušais videomākslinieks Viktors Keino.

„Ir sajūta, ka kino jomā Latvijā sācies jauns laikmets. Tāds vērienīgs, izaicinošs, ar savu stāju. Tieši tādu es redzu arī Andra Gaujas jauno filmu. Apbrīnoju režisora kaisli uz darbu, spēju koncentrēties un saglabāt mērķtiecību jebkuras sarežģītības apstākļos. Un, noskatoties šī procesa rezultātu, jebkurš to ievēros pats. Esmu iepriecināts, ka varu būt neliela piebalss šim 2019.gada kino stāstam,“ par filmu saka tās tituldziesmas „Nothing Can Stop Us Now“ izpildītājs Shipsea. Savu viedokli par filmu neslēpj arī Evija Vēbere: „Manuprāt, Andra Gaujas kaisles drāma “Nekas mūs neapturēs” ir ļoti spēcīgs mākslas darbs, kurš drosmīgi ataino tās cilvēka īpašības, kuras mums vismazāk patīk sevī ieraudzīt: lepnību, patmīlību un neiejūtību. Skatoties filmas trauksmainākās ainas, izjutu sevī diskomfortu, kas lika apdomāt redzēto un uzdot jautājumus pašai sev. Manuprāt, ir ļoti veselīgi sevi pabakstīt un paskatīties, kas katram iekšā notiek: kas ir pieņemams, kas nepieņemams un – kādēļ?“

Jau 10.oktobrī filmu demonstrēs kinoteātrī „Apollo“. Dāmu seansa īpašais viesis – galvenās lomas atveidotājs Andris Keišs, to apmeklēs arī abas Ralfa liktenīgās sievietes, ko attēlo Kristīne Nevarauska un Elza Gauja. Visi aktieri ir pārliecinājuši Lielā Kristapa nomināciju izvirzītājus un šogad kandidē uz Latvijas kino mākslas „Oskaru“ šis Latvijas kino vēsturē ir īpašs gadījums, kad divas galveno sieviešu lomu atveidotājas nominētas Lielajam Kristapam par darbu vienā filmā.

Filmas „Nekas mūs neapturēs“ pirmā reģionālā pirmizrāde notiks Liepājā jau 11. oktobrī plkst. 19:00 koncertzāles „Lielais Dzintars“ Lielajā zālē. To apmeklēs gan filmas režisors Andris Gauja, gan aktieri un pieredzējušais psihoterapeits Ansis Jurģis Stabingis, kurš pēc filmas iesaistīsies diskusijā ar skatītājiem par vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu sabiedrībā. Talsos pirmizrāde notiks 12. oktobrī kino “Auseklis” plkst. 14:00 un Ventspilī – 12. oktobrī plkst. 17:00. Filmu „Nekas mūs neapturēs“ demonstrēs koncertzāles „Latvija“ Lielajā zālē, un skatītāji varēs gan uzdot jautājumus filmas radošajai grupai – režisoram un aktieriem – , gan izbaudīt muzikālu priekšnesumu ar dziesmām no filmas skaņu celiņa. Uzstāsies gan ventspilniece, nu jau visā Latvijā plaši atpazīstamā Evija Vēbere, gan Miķelis Putniņš (Instrumenti, Ezeri, Nepāriet u.c. muzikāli projekti), gan Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs.

Saistītie raksti

13.oktobrī plkst. 14:00 filmu demonstrēs Rēzeknē – Latgales vēstniecības “Gors” Lielajā zālē, un tajā būs iespējams gan uzdot jautājumus filmas radošajai grupai — režisoram un aktieriem —, gan izbaudīt muzikālu priekšnesumu ar dziesmām no filmas skaņu celiņa. Uz to dosies filmas režisors, aktieri un citi filmas veidotāji, gan mūziķi: Evija Vēbere, Miķelis Putniņš (Instrumenti, Ezeri, Nepāriet u.c. muzikāli projekti), Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs. Pirms filmas — dzēriens un autogrāfi. Filmas „Nekas mūs neapturēs” pirmizrāde Cēsīs notiks 13. oktobrī plkst. 18:00, un to ar savu klātbūtni pagodinās filmas režisors, aktieri un citi filmas veidotāji, neizpaliekot arī dzērieniem, uzkodām, un, protams, autogrāfiem.

Dziesma „Nothing Can Stop Us Now“:

Vārdi: Kaiva Gotham
Mūzika: Andris Gauja
Izpildītāji: Jānis Šipkēvics (Shipsea) – balss, klavieres, Edvīns Ozols (bass), Rinalds Maksimovs (bungas), Gatis Zaķis (ģitāra), Kaspars Putriņš (sintezatori) un Andris Gauja (sintezatori, klavesīns)
Ieraksta studijas: Rakete Rīga, TRU Studios, SKAN
Miksēja: Kaspars Putriņš, Gatis Zaķis
Māsterēja: Edgars Skrāģis

Dziesmas videoklips:

Filmas treileris:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
3 vienkārši veidi, kā mājokli padarīt par savas labsajūtas un uzlādes “staciju”
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
15 idejas, kurp doties un ko apskatīt festivālā “Staro Rīga”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: mūziķis Goran Gora izzina Nāves salu, bet “Instrumenti” iepazīstas ar Ziemassvētku kauju vietām
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijas dezinformācijas apskats: Somiju mēģina “pievienot” Krievijai
10 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO. Saeimā šovakar turpina skatīt nākamā gada budžetu
34 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Zaļo krāsu tur nemeklējiet
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
VIDEO. Ķīpsalā sāks būvēt Pīlēna projektēto multifunkcionālo ēku kompleksu olas formā
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” netiek galā ar Bambergas aizsardzības bastioniem
1 stunda