Kokteilis
Baudi

VIDEO: pavasara un albuma svinības ar “The Sound Poets”0

Publicitātes foto

Ar koncertu Ventspilī teātra namā “Jūras vārti” 6. aprīlī grupa “The Sound Poets” aicina sagaidīt pavasara koncertu sēriju “Trīs”. Grupa vēlas nosvinēt albuma “Trīs” iznākšanas svētkus ar saviem klausītajiem, tāpēc šajā pavasarī dosies uz piecām Latvijas pilsētām.

Koncertsērija ir nosaukta grupas trešā albuma vārdā “Trīs”. Bet albums nav tikai par skaitli. “Pamatdoma ir par trīsēšanu, ne skaitli. Un jā, tas ir par sirds trī­sēšanu, par iekšējā nerva trīsēšanu,” tā Jānis Aišpurs un smaidot atklāj: “Visas jaudīgākās dziesmas pasaulē ir par sirdslietām. Savā ziņā kā naktstauriņi lido uz uguni – ne tie spēj izturēt tās karstumu, ne paši saprot, kamdēļ nespēj pretoties tam.”

Koncertu programmā skanēs ne vien jau publikas iemīļotās dziesmas no “Trīs”, bet arī visi grupas lielākie hiti. “Mums tas bija liels iekšējs izaicinājums, kā arī satraucošs notikums, jo gribējām ar visiem mūsu klausītājiem nosvinēt albuma iznākšanas svētkus. Zinām, ka ne visi varēja ierasties ciemos pie mums, tādēļ sapratām, ka vēlamies paši doties pie klausītājiem arī citās Latvijas pilsētās. Albuma izdošana arī ir tikai nepilns solis līdz tam, kā mēs gribētu dalīties ar mūsu mūziku. Īsta aci pret aci satikšanās ar saviem klausītājiem un strādāšana uz skatuves pilnā jaudā ir tas, kā mēs gribam pavadīt pavasari. Sapakosim “Arēnas” koncertu kastēs un vedīsim pie jums,” stāsta grupas dalībniece Undīne Balode.

Gatavojoties koncertsērijai, grupa “The Sound Poets” un Alise Joste piedāvā jaunu dziesmu “Mīlestība”. Tās pirmsākumi meklējami jau 2017. gada nogalē, kad pēc veiksmīgās kopdziesmas “Paliec”, kas iekļauta “The Sound Poets” otrajā studijas albumā “Pulsē”, grupas līderis Jānis Aišpurs un Alise Joste nolēma turpināt radošo sadarbību. Tās rezultātā tapusi arī dziesma, kas nu laista klajā ar nosaukumu “Mīlestība”. “Tuvojoties mūsu pavasara koncertiem, ar grupu nolēmām, ka tajos gribam īpaši iepriecināt mūsu klausītājus ar kādu jaunu dziesmu. “Mīlestība” patiešām labu laiku gaidīja savu kārtu, un mums visiem šis pavasara gaidīšanas brīdis šķita vispiemērotākais tās laišanai pasaulē,” atklāj Jānis Aišpurs. Savukārt Alise par radošo sadarbību teic: “Pēc pirmās sadarbības ar grupu “The Sound Poets” mēs ar Jāni nolēmām, ka labprāt turpinātu kopā strādāt pie jaunas mūzikas radīšanas. Kādā no mūsu tikšanās reizēm grupas studijā tad nu arī tapa šī dziesma. Ilgu laiku pēc tam tā nostāvēja datorā, šķiet, gaidot savu īsto veidolu, kādā piedzīvot dienasgaismu. Beidzot šajā pavasarī pēc veiksmīgā darba kopā ar mūsu draugu un domubiedru Arni Račinski, kurš ir dziesmas producents, esam priecīgi ļaut dziesmai sākt pašai savu dzīvi.”

Kopā ar grupu būs arī koncertu īpašās viešņas – Agnese Rakovska un Alise Joste.

Kad un kur?

  • 6. aprīlī plkst. 19.00 Teātra nams “Jūras vārti”, Ventspils
  • 13. aprīlī plkst. 19.00 Valmieras kultūras centrs
  • 28.  aprīlī plkst. 17.00, 20.00 Jelgavas kultūras nams
  • 3. maijā plkst. 19.00 Latgales vēstniecība “Gors”, Rēzekne
  • 11. maijā plkst. 17.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
  • Biļetes www.thesoundpoets.lv, kā arī “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: no EUR 7 līdz 20

Video dziesmai “Nav par vēlu”:

LA.lv