Kokteilis
Baudi

VIDEO: pašmāju romantiskā komēdija “Jaungada taksometrs” ceļā pie skatītājiem0

Publicitātes foto

Vakar Kalnciema kvartālā notika Jaungada svinības, pulcējot plašu aktieru saimi (Lauris Reiniks, Nauris Brikmanis, Valdis Melderis, Zane Dombrovska, Dita Lūriņa – Egliena, Dārta Daneviča, Ieva Florence, Māra Sleja un Valters Krauze), lai dalītos iespaidos par savām lomām, filmēšanas laukuma aizspoguliju un interesantiem notikumiem Māra Martinsona romantiskajā komēdijā “Jaungada taksometrs”. Filma Latvijas kinoteātros skatāma no 30. novembra.

Publicitātes foto

Arī vakar gluži kā filmā par taksista Andreja (Laura Reinika) pasažieri kļuva Salavecis (Valters Krauze). Šoreiz par vakara galveno varoni Kalnciema kvartālā, kas ir arī viena no filmas filmēšanas vietām, tapa tieši Salavecis, kurš ieradās izdalīt dāvanas filmas “Jaungada taksometrs” aktieriem un radošajai komandai. Pati filma stāsta par notikumiem Vecgada vakarā, kad taksometra aizmugurējā sēdeklī nejauši atstātā Jaungada dāvana liek Andrejam (Lauri Reinikam) atcerēties raibo svinētāju kompāniju, kura tai vakarā viesojusies viņa automobilī. Un vakardienās svinībās pulcējās gandrīz visi viņa pasažieri, daloties iespaidos, deklamējot un dziedot.

Video ieskats no “Jaungada taksometrs” svinībām Kalnciema kvartālā:

Filmas “Jaungada taksometrs” režisors Māris Martinsons atzīst: “Šī ir brīnišķīgākā eglīte manā mūžā. To esat veidojuši jūs visi, kas piedalījušies filmas tapšanā. Es jau ļoti sen esmu vēlējies radīt komēdiju, lai skatītāji kinoteātrī uzlādētos ar viegluma, pacilātības un laba garastāvokļa sajūtu. Dzīvojot Lietuvā, es veidoju humora seriālus, raidījumus, kas tajā laikā bija ļoti populāri, ar labākajiem lietuviešu aktieriem un humoristiem. Daudziem cilvēkiem bija pārsteigums pēc manas pirmās filmas (“Nevajadzīgie ļaudis”, 2008), kas bija nopietna, par dziļām sabiedrības problēmām, pēc tam sekoja “Amaya” (2010), kas bija samērā skumja filma par vientulību. Tiem, kas mani pazina Lietuvā, pirmajā brīdī bija grūti saprast, kā cilvēks, kurš raisa asociācijas ar humoru, sācis radīt tāda žanra filmas. Tagad Latvijā varētu notikt pretējs process. Tie cilvēki, kas pieraduši pie manām filmām, tagad varētu būt pārsteigti, ka ir tapusi šāda komēdija un ka no sirds vēlos piedāvāt skatītājiem vieglu, gaišu un pozitīvu filmu. Pirms pirmizrādes negribas būt didaktiskam, bet arī kā scenārija autors vēlos ko teikt: ja cilvēki kaut ko ļoti vēlas, tad tas piepildās, ja ne visa gada laikā, tad noteikti tieši pirms Jaunā gada kā tas ir filmā.”

Publicitātes foto

Filmas “Jaungada taksometrs” producente Linda Krūkle dalās pārdomās par filmu: “Lai arī filmas galvenais varonis ir vīrietis (Laura Reinika personāžs taksists Andrejs), man ir sajūta, ka šī filma ir daudz vairāk par sievietes pasauli un to, kā vīrietis tajā iederas. Un Andrejs burtiskā nozīmē tiek ievilkts šajos dažādajos stāstos, kam būtībā nav nekāda saistība ar viņu pašu, tomēr ikviena sižeta līnija palīdz viņam pašam atrisināt savu, ja ne dzīves, tad vismaz šī gada dilemmu, kas, protams, ir saistīta ar mīļoto sievieti.”

Noskaties filmas treileri:


Filmas tīzeris:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
4 stundas