Kokteilis
Baudi

VIDEO: Mūziķu Ķiršu ģimene Valentīna dienā piedāvā jaunu dziesmu “Viena Sirds”0

Publicitātes foto

Šodien, 14.februārī, kad visā pasaulē cilvēki svin mīlestību, jaunie mūziķi radījuši skaņdarbu, ko velta viens otram. Dziesma savu pirmatskaņojumu piedzīvoja pāra kāzu dienā, kad Rūta un Jānis tai skanot, dejoja savu pirmo deju. Tagad abi jaunlaulātie dziesmu piedāvā plašākai auditorijai.

Dziesmas “Viena sirds” mūzikas autors Jānis Ķirsis dibinājis vokālo grupu FRAMEST. Tieši mūzikas mīlestība abus savedusi kopā, vēlāk grupai pievienojās tās soliste Rūta Dūduma. Sākumā abi bijuši tikai kolēģi, tomēr laikam ejot atskārtuši, ka abus vieno arī mīlestības jūtas.

Dziesmas mūzikas autors Jānis Ķirsis: “Rūtu bildināju mīlestības galvaspilsētā Parīzē, kad kopā tur devāmies ceļojumā. Kāzas svinējām 2.februārī ģimenes un draugu lokā. Šajā pavasarī kļūsim par vecākiem savam pirmdzimtajam. Skaistu pārdzīvojumu laiks, kas atspoguļojas arī muzikālajā daiļradē.”

Dziesmas vārdu autore Rūta Dūduma-Ķirse: “Plānojot kāzas un īpaši domājot par pirmo deju, gribējām, lai pavadījums ir kaut kas īpašs un raksturīgs tieši mums, tādēļ nonācām līdz idejai par to, ka dziesmu radīsim paši! Šodien dziesmu dāvinām saviem klausītājiem – citiem pāriem, kuri iespējams meklē savu kāzu dejas pavadījumu.”

Šobrīd abi mūziķi strādā pie albuma, kurā tiks iekļauta arī dziesma “Viena sirds”.

Video:

LA.lv