Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Magone Burka vairs nespēj turēt emocionālo spriedzi: “Kāpēc ir tāds naids šajā valstī?”0

Publicitātes foto

Jau informējām, ka Magonei Burkai, ko vairums pazīst kā TV šovu dalībnieci, un šobrīd viņa piedalās slavenību šovā “Slavenības. Bez filtra” ir radušās domstarpības pašai ar savu mammu – par dzīvesvietu.

Magone, kura šobrīd ir ceturtā bērnība gaidībās, iepriekšējās šova sērijās atklāja, ka viņas mamma viņu un viņas vīru no Lietuvas – Žani, gribot izdzīt no mājām. Magone par šausmīgajām attiecībām ar mammu stāstīja TV kameru priekšā, raudot un sūdzoties, jo ir neizpratnē, kā miesīgā mamma var ko tādu vēlēt un nodarīt savai meitai.

Saistītie raksti

Tagad izrādījies, ka problēmas ar mammu radījušas aizvien jaunas nepatikšanas – Magone vairs nespēj turēt emocionālo spriedzi un TV kameru priekšā raud, jo uzskata, ka arī interneta komentētāji ir cietsirdīgi, kas patiesībā nemaz nevēlas nevienu saprast. Magone raudot stāsta, ka viņu neviens nekad nav aizstāvējis un ļoti daudzi no viņas ir novērsušies, un viņa bijusi spiesta viena pati “izsisties” savā dzīvē. Magones vīrs, Žanis tik nosaka: “Nesaprotu, kāpēc ir tāds naids šajā valstī…”.

Video, kurā Magone raud un pauž savu viedokli par citiem cilvēkiem:

Jaunāko slavenību šova “Slavenības. Bez filtra” sēriju demonstrēs jau šovakar, plkst. 17:55, kanālā “STV!”.

LA.lv