Kokteilis
Baudi

VIDEO: LTV aicina jauniešus pieteikties ideju konkursā par satura veidošanu Youtube kanālā “16+”0

Publicitātes foto

Pērn Latvijas Televīzija radīja Latvijā pirmo online seriālu jauniešiem “16+”. Seriāls ir noslēdzies, un šogad LTV aicina jauniešus, kuri ir gatavi veidot saturu “16+” platformai, piedāvāt savas radošās idejas spilgtam un novatoriskam saturam. LTV izskatīs visus pieteikumus, labāko ideju autori tiks aicināti prezentēt savu piedāvājumu klātienē, un ar viņiem, iespējams, tiks uzsākta sadarbība. Ideju konkursa stipendijas fonds ir 3000 EUR, ko labāko ideju autori vai autors varētu izmantot idejas realizācijā.                          

Platformas “16+” mērķauditorija ir jaunieši. Latvijas Televīzija meklē tādu ideju, kas uzrunātu jauniešu auditoriju un ko pats idejas autors būtu gatavs realizēt. Idejas īstenotājiem jābūt vecumā no 14 līdz 22 gadiem. Ideju konkursā var piedalīties jebkāda satura virziena idejas. “Tomēr mūsu mērķis šajā ideju pičingā ir atrast ko tādu, kas ne vien izklaidē standarta Youtube satura izpratnē, bet arī atbilst sabiedriskā medija vērtībām,” norāda LTV satura redaktore Anna Platpīre.

Jaunieši var pieteikt idejas, kas atspoguļo jauniešu dzīvesstilu, iesaista un uzklausa auditoriju, un idejas, kuru rezultātā tapušais saturs izceltos Latvijas Youtube vidē. “Mums svarīgākais ir idejas kvalitāte un tās autora spēja to īstenot, tādēļ mēs negribam ierobežot jauniešus kādā satura rāmī – tas var būt pētniecisks darbs vai dokumentāls stāsts, vai tikpat labi – komisks saturs. Tas var būt diskusiju cikls, tie var būt topi par aktuālām norisēm, tas var būt kaut vai vienkāršs mini seriāls,” gaidīto ideju neierobežoto formātu uzsver Anna.

Video:

LA.lv