Kokteilis
Baudi

VIDEO: Līga Rīdere izdod savas SUPERNOVAS dziesmas “Būšu tepat” angļu versiju0

Publicitātes foto

Līga Rīdere ir skatītāju iecienītā TV šova “X Faktors” 1.sezonas fināliste, kura veterinārārstes profesiju ir daļēji iemainījusi pret mūziķes karjeru. Nesen viņa debitēja uz SUPERNOVA 2019 pusfināla skatuves ar dziesmu “Būšu tepat”, kas veltīta viņas vīram. Pēc lielā pieprasījuma dziesma ierakstīta arī angļu valodā – “I will be here”.

Līgas pirmā oficiālā dziesma “Ja Tu mīli” bija kā mazs albuma priekšvēstnesis, kam tagad pievienojusies dziesma “Būšu tepat” un dziesmas angliskā versija “I will be here”.

“..Dziesmas “Būšu tepat” anglisko versiju “I will be here” ierakstījām, jo es vēlējos, lai dziesma izskan arī ārpus Latvijas robežām saprotamā valodā. Supernovas laikā saņēmu daudz pozitīvu komentāru un vispatīkamākais bija tas, kurā mani paslavēja kā lielisku stāstnieci. Cilvēki nesaprotot latviešu valodu sajuta stāstu. Tas tikai man apstiprināja manas domas, ka nav nozīmes valodai, bet gan sajūtām, kuras dziedot nodod klausītājam. Kā arī ļoti gribētu uzzināt no manas autoritātes Lindas Leen vai man ir izdevies izstāstīt savu stāstu arī svešā mēlē, jo Supernovas pusfinālā Linda prātoja vai arī to es spēšu paveikt. Lai kā arī būtu, katrai dziesmai ir sava misija, lai šī atrod savus klausītājus un sniedz emocionālo atbalstu!..” stāsta Līga Rīdere.

Dziesmas “I will be here” mūzikas autors ir Arnis Ieviņš, bet vārdi pieder Līgai Rīderei sadarbībā ar Orjan Vatne. Pie dziesmas oriģinālās versijas studijā strādāja – Vitholds Smolders, Ritvars Šreibers, Kārlis Šteinmanis, bet angļu versiju veidoja labi pazīstamie puiši no Labo Ierakstu Studijas – Lotars Lodziņš un Jānis Kalve. Līgu dziesmā pavada divas spēcīgas bekvokāla meitenes – Zane Bike-Slišāne un Lība Ēce. Dziesmas izdevējs – Communication ART.

“..Dziesma ir par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Tajā es stāstu, ka katram cilvēkam ir sava pagātne, kas ietekmē lēmumus un rīcību tagadnē, arī nākotnē. Sieviete tic pāra nākotnei un sola gaidīt savu partneri, kurš vēl meklē savu personīgo ceļu. Šī dziesma ir mans solījums manam vīram – lai kā arī būtu, es vienmēr būšu tepat!..” piebilst Līga Rīdere.

Video dziesmai “I Will Be Here”:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Raimonda Vazdika: “Īsts vīrietis nedzīvo uz sievietes rēķina!”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā pazīstami cilvēki bauda festivāla “Rīga Jūrmala” atmosfēru
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa
Latvijā
FOTO, VIDEO: Jaunpilieši nevēlas palikt nomalē 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jaunais Rīgas mērs atklāj, ko vēlas panākt
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Traģiskas ziņas no Vidzemes: dzīvojamās mājas ugunsgrēkā bojā gājis nepilngadīgais
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Soctīklotāji šūmējas: Kam atņems, lai samaksātu par “Rīgas Satiksmes” uzdzīvi?
25 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
3 stundas