Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: lidmašīna, ar kuru lidoja arī princis Viljams un Keita iekļuvusi vētrā, pilots nav varējis to “nosēdināt” lidostā Islamabadā0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Kā zināms, šajās dienās Pakistānā oficiālā vizītē viesojas Lielbritānijas princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni. Vakardien viņi atgriezās mājās no Pakistānas pilsētas Lahoras uz Islamabadu, taču lidmašīna nokļuva spēcīgā vētrā un pilotam to neizdevās nosēdināt Pakistānas galvaspilsētas lidostā.

Plānoto 25 minūšu vietā lidojums ilga pusotru stundu. Debesīs zibeņoja un pasažieri uz lidmašīnas klāja pārdzīvoja lielu stresu. Pilots divreiz centās lidmašīnu nosēdināt lidmašīnu ne tikai galvaspilsētas lidostā, bet arī citās tuvākajās, taču laika apstākļu dēļ viņam tas neizdevās. Tamdēļ reiss atgriezās atpakaļ Lahorā.

Kāda lidmašīna pasažiere publicējusi arī video ierakstu no šīs lidmašīnas klāja:

“Mēs riņķojām virs Islamabadas, aptuveni stundu, taču tā arī spēcīgās vētras dēļ nevarējām nosēsties,” – pasažiere teikusi izdevumam “Express”.

Zināms, ka Keita Midltone, princis Viljams un žurnālistu grupa atradās uz šīs pašas lidmašīnas klāja, atgriežoties galvaspilsētā no Pakistānas pilsētas Lahoras.

Kad visbeidzot pilotam izdevās lidmašīnu nosēdināt kādā citā lidostā, princis Viljams, neskatoties uz pārdzīvoto stresu, pajokoja par šo lidojumu. Viņš sacīja, ka tā kā viņš pats kontrolēja šo lidmašīnu, situāciju tika kontrolēta un viss beidzās labi. Briti novērtēja hercoga humoru, taču jāpiebilst, ka princis Viljams patiešām ir apguvis pilota prasmes.

Saistītie raksti

Kā zināms, viens no britu karaliskās ģimenes noteikumiem paredz, ka visi karaliskās ģimenes locekļi nekad nedrīkst atrasties uz vienas lidmašīnas klāja – gadījumā, ja notiek nelaimes gadījums.

Lidmašīna, kas iekļuva vētrā, uz kuras borta atradās arī princis Viljams un Keita Midltone, laimīgi tika nosēdināta Pakistānas pilsētā Lahorā.
Foto: ZUMAPRESS/ SCANPIX/ LETA

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kā sabiedrībā atpazīstami cilvēki nosvinēja Latvijas dzimšanas dienu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
40 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda