Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Lēdija Gāga intervijā atklāj patiesību par viņas un Bredlija Kūpera attiecībām0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Pagājušajā svētdienā tika aizvadīta 91. Amerikas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonija, kad uz skatuves kāpa Lēdija Gāga un Bredlijs Kūpers, lai kopā izpildītu dziesmu “Shallow” no filmas “Zvaigzne ir dzimusi”. Lēdijas Gāgas dziesma “Shallow” saņēma arī “Oskara” balvu nominācijā “Labākā oriģinālā dziesma”. Turklāt dueta priekšnesums ceremonijā aizkustināja ikvienu, jo jūtu ķīmiju un mīlestību, kas valdīja Gāgas un Kūpera starpā bija iespējams just kā klātienē, tā otrpus TV ekrāniem.

Turklāt tieši priekšnesuma dēļ ne viens vien Gāgas un Kūpera fans sāka runāt par to, ka abu starpā radušās mīlestības jūtas un intīmas attiecības pat neskatoties uz to, ka Bredlijs Kūpers jau 5 gadus ir nopietnās attiecībās ar krievu modeli Irinu Šeiku.

Visbeidzot Lēdija Gāga bija uzaicināta uz Džimija Kimela šovu, kurā viņa atklāti pastāstīja ne vien par “Oskara” ceremonijas priekšnesumu, bet arī par viņas un Kūpera attiecībām. Realitātē esot tā, ka Lēdija Gāga un Bredlijs Kūpers ir īsti profesionāļi. Vēl jo vairāk, abi iejutušies savos filmu tēlos un dziedājuši šo dziesmu tā, lai visa pasaule saprastu, ka tā ir mīlas dziesma. “Kad tu dziedi mīlas dziesmu, ir svarīgi, lai cilvēki to mīlestību justu,” Gāga atklāja intervijā. Turklāt viņa nenoliedza, ka abi ir mākslinieki, un, šķiet, abi divi labi pastrādājuši, jo apmuļķojuši visu pasauli.

Lēdija Gāga intervijas laikā atklāti sociālos medijus nosauca par interneta tualeti, kas iepazīstina visu pasauli ar dažnedažādām tenkām. Turklāt jāatzīst, ka tieši to pašu dara visa popkultūra. “Un cilvēki šī priekšnesuma laikā redzēja īstu mīlestību, bet vai tas nozīmē, ka tā starp mums ir arī ikdienā? Mēs gribējām, lai cilvēki ierauga šo mīlestību. Šī ir mīlas dziesma. Filma “Zvaigzne ir dzimusi” ir mīlas stāsts. Mēs tik smagi strādājām. Mēs veselu nedēļu strādājām pie tā, lai kopā kāptu uz “Oskara” ceremonijas skatuves,” viņa stāsta intervijā.

Viņa arī atklāja, ka Bredlijs bija šīs filmas režisors un bija pārdomājis katru filmas sekundi līdz pat niansēm. Tāpat viņš to bija darījis arī ar priekšnesumu “Oskara” ceremonijā. Šī filma viņam bijusi ļoti svarīga, tieši tāpēc, viņš jau laikus Gāgai bijis atklājis visu, kā viņš vēlētos, lai izskatītos priekšnesums. Tostarp, kā viņi kopā kāps uz skatuves, kur un kā atradīsies klavieres, kā viņi dziedās un kā viņi tiks prožektoru apgaismoti. Lēdija Gāga un Bredlijs Kūpers uz skatuves izdzīvoja kopīgu sapni. Un ziniet, viņiem tas patiešām izdevās, jo par viņu priekšnesumu pasaule runā vēl šodien.

Lūk, pilna Lēdijas Gāgas intervija Džimija Kimela šovā:

LA.lv