Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Lauris Reiniks un Baiba Sipeniece – Gavare puspiecos no rīta jau strādā0


Koncerta vadītāji Lauris Reiniks un Baiba Sipeniece-Gavare.
Koncerta vadītāji Lauris Reiniks un Baiba Sipeniece-Gavare.
Publicitātes foto

Šogad režisors Māris Martinsons ir uzsācis darbu pie romantiskās “Jaungada taksometrs” turpinājum “Jaungada taksometrs II”, kas uz kinoekrāniem pirmizrādi piedzīvos jau šī gada decembrī, kamēr TV skatītājiem tieši 31.decembrī būs iespēja noskatīties filmas pirmo daļu.

Arī šajā daļā, tāpat kā pirmajā, galveno taksista lomu atveido dziedātājs un TV šovu vadītājs Lauris Reiniks un viena no galvenajām lomām filmā ir arī radio STAR FM ētera personībai Baibai Sipeniecei – Gavarei.

Šajās dienās filmēšanas komanda intensīvi strādā un jau 4:30 no rīta gan Lauris, gan Baiba atrodas filmēšanas laukumā, lai strādātu. Baiba gan atzīst, ka tā kā nākot vēl miegs, bet Lauris saka, ka visa komanda “turējusies” un tā īsti aizmidzis nav neviens.

Saistītie raksti

Baiba stāsta: “Ja cilvēkam ir iespēja strādāt to darbu, kas viņam patīk un ja viņam par to vēl maksā, tad runāt par “garozu” ir patiešām nevietā.”

Lauris Reiniks atzina, ka viņam ar Baibu ir ļoti siltas un draudzīgas attiecības, bet filmēšanas laukumā gandrīz vai tradicionāli viņi viens otram “iedzeļ” ar kādu joku.

Video skaties te:

LA.lv