Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Latviešu modele Māra Sleja: “Parīzē tev katru dienu desmitiem cilvēku saka, cik tu esi neglīta!”0

Foto: ekrānuzņēmums no Māras Slejas Facebook.com

Jau šovakar televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un lietotnē “Shortcut” pirmizrādi piedzīvos iemīļotās TV personības un influenceres Kristīnes Virsnītes autorraidījums – sarunu šovs sievietēm “Kristīnes Virsnītes sarunas,” kurā viņa ik sēriju iecerējusi uz atklātu interviju aicināt gan Latvijā populāras, gan arī mazāk zināmas, taču spēcīgas un pārliecinātas sievietes – tās, kuras ar savu dzīves pieredzi, vērtībām un panākumiem spēj aizraut un iedvesmot.

Pirmā raidījuma viešņa būs jaudīga un par sevi pārliecināta sieviete Māra Sleja – TV raidījumu un pasākumu vadītāja, mamma diviem bērniem un jau ilgus gadus atpazīstamākā un pieprasītākā modele Latvijā. Māra tic zero waste kustībai un zina, kā ir dzīvot kontrastos – pārvietoties ar velosipēdu pilsētā jebkuros laika apstākļos, augstpapēžu kurpēs un smalkā kleitā iet pa mēli, fotografēties glancētajiem žurnāliem un meklēt atbildes uz jautājumiem – kāpēc mūsdienās, kad ir tik daudz informācijas, joprojām pastāv nosodījums un citādā nepieņemšana?

Līdzās drosmīgām atklāsmēm par Māras personību, Kristīne sarunā pieskarsies arī modes biznesam un tā aizkulisēm gan Latvijā, gan pasaulē. Uz jautājumu, vai Māru nav vilinājusi lielā modes pasaule un iespēja gozēties uz populārāko žurnālu vākiem, piedalīties vadošo zīmolu modes skatēs, Māra godīgi atbildēs: “Protams! Katru reizi, kad es skatos uz to pašu Karlīnu, man skauž! Tāpēc, ka es kaut kādā ziņā gribētu būt tur. Taču tad es atgriežos apzinātībā un saprotu – tas, kas man ir tagad, ir amazing! Ka man ir laiks ar vīru, ka man ir laiks ar bērniem un ka es varu būt šeit, drošā vidē!”

Tāpat Māra neslēpj, ka pasaules līmeņa modeles darbs ir ļoti grūts: “Tev katru dienu saka, ka tu esi neglīta, stulba. Tāpēc, ka ārzemēs ir džungļi Šeit ir “mazā pirtiņa!,” kā allaž spilgta savos izteicienos ir Māra Sleja, piebilstot, ka strādājot Latvijā, viņa var būt daudz brīvāka!”

“Tā būs atklāta saruna starp divām sievietēm par bailēm, mērķtiecību, prasmi sevi uzpildīt ar spēku, lai būtu virsotnē, par to, kā neapmaldīties nevienā savā lomā, par attiecībām, kas atver jaunas rezerves mūsos un iemāca pieņemt šķietami nepieņemamo. Tā būs saruna, kas liks domāt – kā es varu dzīvot citādāk, kas man pietrūkst, lai es darītu to, kas man patīk, kā es varu veidot attiecības, lai būtu atvērtāks un pieņemošāks cilvēks? Mums ir tik ļoti nepieciešami reāli un neizskaistināti sieviešu stāsti, lai mēs noticētu savām spējām,” tā par savu pirmo raidījumu saka Kristīne.

Video:

Jaunais sarunu šovs sievietēm, kas “STV Pirmā!” un lietotnē Shortcut pirmizrādi piedzīvos otrdien, 12. novembrī plkst. 22:45.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
6 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
6 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 21 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
6 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurucu turpina “svaidīt” no komandas uz komandu
35 minūtes