Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Laima Vaikule atklāti pastāsta, ka pārslimojusi krūts vēzi un kā tas “restartējis” viņas dzīvi0

Foto: Sputnik/ Scanpix/ Leta

Latviešu iemīļotā dziedātāja Laima Vaikule pirms dažām dienām piedalījusies Krievijas televīzijas raidījumā “Судьба человека”, kur viņa atklāja gan savas dzīves gaitas, gan nezināmus faktus par savu karjeru un ģimeni, kā arī to, ka ir izārstējusies no krūts vēža.

Laima pastāstīja, ka pašas karjeras reibinošākajā posmā, kad viņa jau bija devusies uz Ameriku, kur visas durvis bija atvērtas tam, lai spožu karjeru veidotu arī tur, viņu apstādināja ārstu paziņotā diagnoze, ka viņai ir krūts vēzis. Tas noticis 1991.gadā.

Dziedātāja atklāja, ka par viņas slimību neviens tolaik nezināja un viņa arī to nestāstīja, zinājis esot vien viņas dzīvesbiedrs Andrejs.

“Runāt par to, ka es esmu uzvarējusi krūts vēzi, nebūtu taisnīgi – tas nav tiesa, tas bija liktenis. Mana nopelna te nav nekāda, tas nav atkarīgs no manis, bet no kāda… tur augšā!” – raidījumā saka dziedātāja.

Viņa arī atklāja, ka slimība it kā pārstartējusi viņas dzīvi un salikusi visu pa plauktiņiem. “Tas nozīmē to, ka es nebiju vēl visu pateikusi, tas nozīmē, ka es nebiju vēl visu paspējusi izdarīt, nebiju visu paspējusi vēl saprast. Man paveicās,” – saka Laima.

Pēc tam dziedātāja esot sapratusi arī, ko nozīmē īstas, cilvēcīgas vērtības, jo līdz tam par to pat neesot aizdomājusies. “Nevis, kad tu saki, ka tev ir žēl, bet tiešām izjūti rūpes līdz sirds dziļumiem par kādu svešu cilvēku. Ka vajag mīlēt cilvēkus no visas sirds un ne tikai cilvēkus, bet visas dzīvās būtnes. To es iemācījos tikai pēc tam,” – dziedātāja atklāj.

Visu interviju ar Laimu Vaikuli krievu valodā var noskatīties šeit:

LA.lv