Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Kristaps Valters izaicinās savu tēti TV biznesā0


Kristaps Valters
Kristaps Valters
Foto: LETA

5. septembrī Sportacentrs.com TV kanālā ceļu pie skatītājiem uzsāks jauns sporta raidījums – “eXi”. Tajā bijušie sportisti – basketbolists Kristaps Valters, hokeja vārtsargs Edgars Lūsiņš un futbolists Jurijs Žigajevs apskatīs aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.

“Man vienmēr patikuši jauni izaicinājumi, tāpēc esmu piekritis iesaistīties šajā projektā. Esmu pielicis punktu sportista karjerai un šobrīd trenēju jauniešus, bet raidījumā “eXi” piekritu piedalīties uzreiz. Jau tagad redzu, ka tas būs interesanti. Savā ziņā vēlos mest izaicinājumu arī savam tēvam, kurš jau paguvis kļūt par TV zvaigzni,” par dalību jaunajā projektā teic Kristaps Valters.

“Šāda formāta raidījums līdz šim Latvijā nav bijis, tāpēc arī mums pašiem ir interesanti. Domāju, ka dalībnieku sastāvu mums izdevies nokomplektēt pietiekami raibu, lai skatītājiem projekts būtu interesants. Katram no bijušajiem sportistiem profesionālo karjeru laikā bijuši daudz interesantu un aizraujošu stāstu, ar kuriem nu viņi gatavi “iznākt no skapja”. Centīsimies šobrīd aktuālus sporta notikumus un procesus apskatīt caur Kristapa, Edgara un Jurija piedzīvoto. Visi trīs mani kolēģi ir personības, turklāt katrs ir nedaudz citādāks arī pēc rakstura. Tas man liek domāt, ka spēsim būt interesanti,” saka raidījuma viens no veidotājiem un tā vadītājs Jānis Celmiņš.

Reizi pa reizei kādu no regulārajiem dalībniekiem atsevišķos raidījumos aizstās kāds cits bijušais sportists, taču pamatā kvartets būs nemainīgs. Bijušie atlēti uz raidījuma filmēšanu katru otro nedēļu tiksies iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”.

Saistītie raksti

“Esam gandarīti, ka iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” izvēlēts par jaunā Sportacentrs.com TV raidījuma filmēšanas vietu. Tā būs vēl nebijusi pieredze gan mūsu klientiem, gan arī raidījuma veidotājiem un viesiem. Priecājamies, ka tagad “Akropoles” apmeklētāji varēs ne vien baudīt unikālu iepirkšanās un izklaides pieredzi, bet arī klātienē redzēt raidījuma filmēšanu un satikt sporta zvaigznes,” norāda Aija Stendzeniece, iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” mārketinga projektu vadītāja.

Sākot ar 5. septembri, raidījums Sportacentrs.com TV kanālā būs skatāms katru otro ceturtdienu plkst. 21:15, ar atkārtojumiem piektdienu rītos plkst. 8:00.

Video:

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas