Duets “Transleiteris” 8.marta noskaņās ir apvienojies ar Renāru Zeltiņu, Rihardu Leperu, kā arī Kristapu Rasimu, lai pa visiem nosūtītu pamatīgu amora bultu Latvijas dāmām, publicējot “Aizmugures ielas zēnu” dziesmu “Es gribu to šādi te”.

Šis gads abiem “Transleitera” pārstāvjiem – Edžum Ķaukulim un Laurim Mihailovam ir īpašs, jo ne tikai ir apvienojusies viņu mīļākā grupa “Backstreet Boys”, bet arī ikoniskajam singlam “I Want It That Way” aprit 20 gadi. Vienīgā loģiskā rīcība šādā gadā ir ieskaņot “Aizmugures ielas zēnu” dziesmas latvisko versiju “Es gribu to šādi te”.

Kamēr Ķaukulis ir uzņēmies noslēpumainās akmens sejas Kevina lomu, bet Mihailovs tēlo slikto zēnu A.J., bariņā ir aicināts arī smukulītis – cukurdupsītis Niks jeb Rihards Lepers, meksikāņu melnā pērle Hovijs jeb Kristaps Rasims, kā arī nerātni draiskais Braiens, proti, Renārs Zeltiņš.

“Šis klips neapšaubāmi ir viens no vērienīgākajiem “Transleitera” veikumiem – mēs ar draugiem esam ieguldījuši daudz enerģiju un laiku, bet Lauris izaudzējis pakaviņu ap lūpām,” pastāstīja grupas pārstāvis Ķaukulis. “Esam ļoti priecīgi arī par Zeltiņa, Rasima un Lepera iesaistīšanos – protams, esam nedaudz izbrīnīti, ka viņi jau bez mēģinājumiem zināja vārdus un deju kustības no galvas.”

8. marta apsveikumi “Transleiterim” nav sveša lieta, jo šis nu jau ir dueta ceturtais mēģinājums iekarot sieviešu sirdis. Pērn mūziķi kopā ar Māri Grigali ieskaņoja dziesmu “Mūžīgā liesma”, kas bija tulkojums “The Bangles” skaņdarbam “Eternal Flame”.

Renārs Zeltiņš savā “Facebook” kontā raksta: “Dāmas, lai jūsu pašapziņa par jūsu daili un spēku aug, vīri, lai no jūsu mutes medus līst sieviešu ausīs ne tikai šodien! Svinam kopā ar Aizmugures ielas zēniem!!!”

“Transleiteris” LNT rīta ziņu raidījumā “900 sekundes”:


“Transleiteris” – Es gribu to šādi te” videoklips:

Oriģinālais “Backstreet Boys” videoklips dziesmai “I Want It That Way video”: