Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Kivičam un Skulmei būs pašiem savs realitātes šovs televīzijā0

Foto: ekrānuzņēmums

9. februārī esot apritējuši tieši trīs mēneši kopš mūziķis Andris Kivičs satika Lieni Skulmi, un aizgāja no savas sievas un bērnu mammas Madaras Kivičas.

Kopš attiecību sākuma Andris ar Lieni nemitīgi sociālajos tīklos informēja sabiedrību par savām attiecībām – te atrādot savus jaunos tetovējumus, te stāstot savu pieredzi tiešraidē Facebook.com, te dusmojoties par sabiedrības reakciju par abu attiecībām un pat solot dažiem “kaitīgākajiem” personāžiem fizisku izrēķināšanos. Pirms dažām dienām Latviju pāršalca skaļš skandāls pēc tam, kad Andris Kivičs un Liene Skulme bija tiešraidē vairāk kā divas stundas – abi sēžot vannā dalījās savās pārdomās un klāstīja savus plānus. Turklāt Andris vannā atradās pavisam kails…

Bet “STV pirmā!” kanālā Kivičs un SKulme atzīst, ka abiem ir kāds liels pārsteigums – viņiem būšot pašiem savs realitātes šovs televīzijā!

Andris Kivičs stāsta: “Nekas tāds Latvijā nav bijis. Mums piedāvāja un mēs piekritām. Mums gribās dzīvot interesanti un šī ir interesanta iecere. Protams, nebūs kā Osbornu šovā – milzīgā mājā viņus filmē piecpadsmit kameras, fāteris kož, meita jūk prātā, bet sieva šķaida traukus, tā nebūs! Mēs katru dienu kaut ko darīsim un mūs filmēs. Nekas tāds Latvijā nav bijis – tas nebūs seriāls ar iestudētām lomām, tas viss būs pa īsto.”

Video:

Realitātes šovs “Kivičs. Pavisam privāti” pirmizrāde kanālā “STV Pirmā!” būs jau 4.martā.

LA.lv