Neilgi pēc tam, kad princis Harijs un Megana Mārkla paziņoja par izvākšanos no Kensingtonas pils, visu Angliju pāršalca skaļas baumas, ka patiesais izvākšanās iemesls ir daiļavu Keitas un Meganas savstarpējās nesaskaņas. Taču neizdariet secinājumus priekšlaicīgi! Keita publiski visas baumas kliedēja.


Nedēļas sākuma Keita Midltone kopā ar vīru princi Viljamu apmeklēja Lesteras pilsētu, lai godinātu pirms mēneša helikoptera katastrofā piecus traģiski bojā gājušos. Tostarp Anglijas futbola premjerlīgas komandas Lasteras “City” prezidentu Vičaju Sivathanapraphu.


Jau informēts, ka šī gada 28. oktobrī pie Lesteras “City” stadiona nogāzās kluba īpašniekam piederošais helikopters.
Vizītes laikā Lesterā, Viljams un Keita apmeklēja arī Lesteras Universitāti, kur sarunā ar kādu sievieti Keita atzina, cik ļoti sajūsmināta un patīkami satraukta viņa ir par Meganas un prinča Harija gaidāmo mazuli.

Kādā karaliskās ģimenes fanu Instagram kontā publicēts video, kurā dzirdams, ka sieviete Keitai uzdod jautājumu: kā viņa jūtas par gaidāmo karaliskās ģimenes pieaugumu? Keita atbildējusi, ka viņa ir sajūsmā par Meganas gaidāmo mazuli. Šis esot ļoti īpašs laiks visai ģimenei, jo beidzot princim Džordžam, princesei Šarlotei un princim Luisam būs māsīca vai brālēns.


Keitas atbildes intervētājai nebūt neliecina, ka starp Keitu un Meganu būtu domstarpības vai sliktas savstarpējās attiecības. Tieši pretēji, viņas ir lieliskas draudzenes un Keita vēlas, lai viņu bērni bieži tiktos un uzaugtu kopā.

Turklāt, karaliskās ģimenes reportiere Keitija Nikola medijiem atklājusi, ka neskatoties uz to, ka Keita un Megana ir ļoti dažādas personības, un viņām patiesi nav daudz kopīga, viņas ir mēģinājušas sadzīvot. Viņām tas ir arī izdevies un viņas kļuvušas par tuvām draudzenēm. Savukārt, ja karaliskajā ģimenē ir kāds konflikts, tad tas ir starp brāļiem princi Viljamu un princi Hariju.

Pēc tam, kad Keita kliedēja baumas par karaliskas ģimenes dāmu konfliktiem, Keita atklāja dažus faktus par savu jaunāko dēlu princi Luisu. Viņa minēja, ka Luiss aug ļoti ātri, turklāt visi bērni dzīvo Ziemassvētku gaidās. “Princis Luiss aug ātri, es nespēju noticēt, ka viņš ir jau septiņus mēnešus vecs. Viņš kļūst pat lielu zēnu. Tikmēr Džordžs un Šarlote jau sākuši mācīties jaunas Ziemassvētku dziesmas un gatavot rotājumus Ziemassvētku eglītei,” sarunā atklāja Keita Midltone.