Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Kašeram naktī viesnīcā uzbrūk žurka!0

Publicitātes foto

Vairākas nedēļas 360TV un “Brīvdienas TV” Youtube kanāla skatītāji ar aizrautību seko līdzi pašmāju slavenību piedzīvojumiem ārvalstīs šovā “Četri uz koferiem.” Kā ierasts, sestdienas vakarā tiks izrādīta pati jaunākā šova sērija, kurā multimākslinieks Kašers atklās kādu asinsstindzinošu notikumu, ko piedzīvojis Spānijas viesnīcā.

Pie brokastu galda viņš saviem ceļabiedriem – dziedātājām Olgai Rajeckai un Samantai Tīnai, kā arī šova “Gribi kļūt slavens?” uzvarētājam Gatim Kondrātam izstāstīs baisus iepriekšējās nakts notikumus. Izrādās – Kašers pamodies no tā, ka kāds skrubinājis viņa matus. Tā kā abi ar Gati Kondrātu bija apmetušies vienā numuriņā, Kašers sākotnēji domājis, ka tas ir ceļabiedrs, kurš nolēmis viņu izjokot. Taču vēlāk atklāsies, ka viņu pamodinājusi un matus plēš milzu žurka. “Nedzirdēji, kā es septiņos no rīta bļāvu? No rīta jūtu, ka kāds tā riktīgi paņem un plēš matus. Un es uzreiz skatos – milzīgi liela žurka blakus gultā aizskrien. Es kliedzi un uzreiz ieslēdzām gaismu!” baisos nakts notikumus atceras Kašers, piebilstot, ka negaidītā viešņa, pirms ķerties pie multimākslinieka matiem, esot apēdusi arī visas ceļabiedru konfektes.

Saistītie raksti

Dzirdot Kašera stāstu, Samanta Tīna būs burtiski šausmās: “Man ir ļoti nepatīkamas izjūtas pret visiem šiem rāpuļiem. Es nelienu viņu pasaulē un es nevēlos, lai viņi lien manā pasaulē. Tā žurka ir bijusi uz viņa spilvena! Es to ieraudzītu, es jums goda vārds saku, man būtu koma!”

Kā pēc žurkas uzbrukuma Kašeram veiksies ar dienas izklaižu plānošanu? Un kāpēc daži no ceļabiedriem atteiksies vilkt multimākslinieka sarūpētos tērpus? Atklāsies sestdienas vakarā, šova “Četri uz koferiem” jaunākajā sērijā.

Skaties video:

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
6 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
6 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 22 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
7 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurucu turpina “svaidīt” no komandas uz komandu
36 minūtes