Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: kāpēc reperis Ozols sācis piestrādāt par taksistu?0

Publicitātes foto

Reperis Ozols kopā ar jūtuberi Armandu Jaunzemu Rīgas centrā aicina cilvēkus uz Summer Sound iesildīšanās pasākumu, kas norisināsies 17. Jūlijā.

Svētdienas vakarā Rīgas centrā varēja novērot interesantu ainu – reperis Ozols piestrādāja par taksistu un vizināja savus fanus, skaļi klausoties mūziku un dziedot līdzi Ozola dziesmām. Taksometra galapunkts bija Tallinas kvartāla ex Stila telpas, kur jau 17. jūlijā norisināsies Summer Sound pre party ar Ozolu.

Vakara programmā paredzēta ne tikai muzikālā daļa, kurā Ozols pirmatskaņos savas jaunākās dziesmas, bet arī sportiskā daļa – ielu basketbola turnīrs ar vērtīgām balvām no festivāla Summer Sound, Red Bull, Pringles, Stenders un Barley Bros. Tāpat būs arī iespējams uzspēlēt galda tenisu un aplūkot ielu mākslinieka Tron Karton jaunāko sienas gleznojumu par godu šim pasākumam.

Saistītie raksti

Vakara sākums plkst. 19:00. Reģistrācija ielu basketbola sacensībām no plkst. 19:00 līdz 19:10.
Ieeja pasākumā un dalība turnīrā ir bez maksas!

Video:

Festivāls Summer Sound iepriekš ir izziņojis čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzni Dynoro, nīderlandiešu DJ duetu The Him un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat., Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu, DJ Aspirīns, DTD, ekstravaganto apvienību Ziedu Vija, lietuviešu Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citus māksliniekus. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Biļetes: summersound.lv
Divu dienu biļetes cena: 47 EUR

LA.lv