Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Jutūberes Evelīnas Pārkeres sāga nerimst: vieni meiteni aizstāv, citi – nopeļ0

Publicitātes foto

Gluži nesen šovbiznesa aprindas pāršalca ziņa – pašmāju slavenā jutūbere un blogere Evelīna Pārkere, kura bija uzņēmusies vadīt TV šovu “Gribi kļūt slavens?” to pameta. Skaidrojot to ar savām sajūtām, ka šādā šovā viņam jūtas nepiemērotā vidē un ir pazaudējusi pati sevi.

“Pati nespēju skatīties šovu, jo man ir kauns par visām izdarībām, kauns par to, kādu manis pusi tas parāda. Es tāda neesmu,” – viņa skaidroja savā vēstījumā raidījuma producentiem.

Savukārt šova veidotāji informēja medijus, ka jaunajai pašmāju zvaigznei nav paticis tas, kāda viņa ir atainota raidījumā, kurā tika parādīta šova atklāšanas ballīte.

Saistītie raksti

Vēlāk Evelīna Pārkere savā Youtube kanālā skaidroja situāciju, kāpēc tomēr atteikusies no šova vadīšanas. Mirkli pēc tam grupa “Transleiteris”, kas ir labi pazīstami kā lieli humora mīlētāji izveidoja klipiņu, kas ataino Evelīnas runas stilu.

Pēc šī klipa publicēšanas sabiedrība sadalījās divās daļās – vieni uzskata, ka Evelīna šo kritiku ir pelnījusi, jo ar tādu runas stilu un attieksmi “aplipina” jauniešus, kas ir viņas mērķauditorija, savukārt citi Evelīnu turpina aizstāvēt, paziņojot, ka jutūbere vēl ir ļoti jauna, tāpēc “piesieties” viņas runas stilam neesot ētiski.

Evelīnas Pārkeres paskaidrojums, kāpēc viņa pameta šovu:

“Transleitera” izveidotais klipiņš par Evelīnas runas stilu:

LA.lv