Kokteilis
Baudi

VIDEO: Jūrmalā ar jaunu šovu uzstāsies “Comedy Club” humoristi0

Publicitātes foto

Jau 9. jūnijā uz Dzintaru koncertzāles skatuves Comedy Club televīzijas šova rezidenti Gariks Harlamovs, Timurs Batrutdinovs, Demis Karibidis un Andrejs Skorohods uzstāsies ar savu jauno humoristisko programmu, kam dots nosaukums “HBDS”.

Neviens nevarēja iedomāties, kā Gariks Harlamovs var uzstāties bez Timura Batrutdinova uz Comedy Club skatuves ar saviem priekšnesumiem šova beigās un asajiem jokiem, kas paaugstināja populārā raidījuma reitingus vairāku gadu garumā. Šoreiz humoristiem komandā pievienosies vēl viens duets – Demis Karibidis un Andrejs Skorohods, kas papildinās jau ierasto joku “asumu”, līdz ar to, veidojot humoristisku kvartetu ar nosaukumu “HBDS”.

«Mūsu šovos vienmēr ir karsti – tas tāpēc, ka mēs varam parādīt to, ko neviens nekad neredzēs pa televizoru cenzūras dēļ. Tādēļ šoreiz nebūs nekādu mīksto un glamūrīgo joku», – brīdina Gariks Harlamovs.

Priekšnesums ilgs vairāk nekā pusotru stundu, un, protams, ka netiks aizmirsti arī Comedy Club skatītāji iemīļotākie joki. Mākslinieki Jūrmalā uzstāsies Baltijas koncerttūres ietvaros. Šova sākums plkst. 19:30.

Biļetes uz pasākumu nopērkamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Video:

LA.lv