Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: jogas izaicinājums – šķietami viegli, bet… kāds pāris sasmīdina miljoniem skatītāju0

Foto: Facebook @TeamBalmert

Kāds ārzemju pāris, vīrs un sieva, kas sociālajā vietnē Facebook radījuši lapu Team Balmert publicējuši amizantu video, kurā redzams, ka pieņēmuši jogas izaicinājumu un izpildīt 10 dažādus pāru jogas vingrinājumus. Jāatzīst, ka video tik tiešām redzams, ka patiesībā pāru joga nebūt nav tik viegla kā izskatās, taču tā ir ļoti intīma, erotiska un neiedomājami jautra nodarbošanās, kas būtu jāizmēģina teju ikvienam pārim.

No 10 pozīcijām, pāris daļēji izpildīja vien 7 jogas vingrinājumus, taču viņi abi video apliecināja, ka pāru joga veicina uzticību, jautrus mirkļus kopā un pat iekāri vienam pret otru.

Vēl jo vairāk, šis video sasmīdinājis vairāk nekā 1,3 miljonus skatītāju. Ne viens vien video skatītājs komentāros atklājis, cik ļoti šis pāris viņus sasmīdinājis, uzlabojot visas dienas noskaņojumu, atklājot, ka šis ir viens no labākajiem pēdējā laikā publicētajiem video.

Šis nav vienīgais amizantais video, ko pāris publicējuši savā Facebook lapā. Turklāt viņi arī atklāj, kāpēc pirms vairākiem gadiem sākuši uzņemt šādus video. Atzīmējot sirds un mīlestības mēneša sākumu, 1. februārī viņi publicēja šo jogas vingrinājumu, norādot arī pat fiziskajām aktivitātēm, kas nepieciešamas, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu.

Viņi arī atklāja, ka pirms 2 gadiem viņiem piedzima meitiņa, kurai kopš dzimšanas konstatēts ventrikulārais septālā defekts. Tas ir viens no izplatītākajiem sirds defektiem un tieši tāpēc viņi nolēmuši sākt publiskot jautrus un dzīvespriecīgus video no savas ikdienas, lai sabiedrībai pierādītu, ka ar mīlestību, rūpēm un ciešām, emocionālām attiecībām ģimenē, iespējams pārvarēt jebkurus šķēršļus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
17 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
5 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
7 stundas