Kokteilis
Baudi

VIDEO: jau šonedēļ Arēnā Rīga notiks grandiozākais šovs, kāds jelkad tur noticis0

Publicitātes foto

Jau šīs nedēļas beigās, 24. augustā, Arēnā Rīga norisināsies grandiozākais koncertšovs, kāds jebkad skanējis tās sienās – savas “US + THEM” tūres ietvaros pirmo reizi Latvijā viesosies leģendārās britu rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un vizionārs Roger Waters.

Publicitātes Foto

“US + THEM” Tūre sākās ar 72 koncertiem Ziemeļamerikā pagājušā gadā, šogad turpinoties ar vēl 84 priekšnesumiem visa gada garumā Austrālijā un Jaunzēlandē, Eiropā un Dienvidamerikā. Kritiķi visā pasaulē to nebaidās dēvēt ne tikai par labāko šovu Roger Waters karjerā, bet arī par vienu no iespaidīgākajām koncertu pieredzēm vispār. “Pats spilgtākais un kinematogrāfiskākais rokmūzikas šovs, kāds jebkad redzēts. Par šo darbu vajadzētu piešķirt Oskaru,” ar uzslavām neskopojās prominentais amerikāņu izdevums Billboard. Britu The Guardian uzsver, ka nekad iepriekš Roger mūzikas vēstījums nav bijis tik aktuāls kā šodien, turklāt tas, cik izcili mākslinieks atrod saikni ar klausītājiem, pierāda – arī 21. gadsimtā mūzika ir, iespējams, spēcīgākais manifestācijas veids. Visbeidzot, Independent īpaši izceļ koncerta setlisti, kuras diženums pārtrumpo to, cik satriecoši koncerts izskatās.

Foto: TT NYHETSBYRAN/LETA

Patiesi, “US + THEM” tūres ietvaros Roger Waters izpilda dziesmas no visiem savas karjeras posmiem, tostarp populārākās un atzītākās Pink Floyd kompozīcijas, piemēram, The Dark Side of The Moon, The Wall, Animals, Wish You Were Here, Comfortably Numb, Money un vēl virkni jau sen par klasiku kļuvušu skaņdarbu. Tāpat neiztrūkstoši programmā vieta atrodas arī mūzikai no brita solokarjeras, tostarp dziesmas no mūziķa pērn izdotā albuma “Is This the Life We Really Want?”, ko daudzi kritiķi nodēvējuši par viņa labāko ierakstu.

Publicitātes foto

Lai nodrošinātu šī grandiozā koncerta norisi Rīgā ieradīsies 24 smagie kravas auto un seši tūres autobusi. Lai piedāvātu skatītājiem vēl nepieredzēta līmeņa šovu, Arēnā Rīga tiks izvietots 48 metrus garš centrālais LED ekrāns, īpaši šim koncertam izbūvēta 24 metrus plata galvenā skatuve, kā arī 16 unikāli, TAIT izstrādāti Rollio ekrāni, kas izvietoti visapkārt skatītājiem. To visu papildinās neskaitāmi lidojoši objekti un pārsteidzoši lāzeru efekti, kas divas ar pusi stundas garā pasākuma laikā ikvienu apmeklētāju ievelk pārsteidzoši iedarbīgā skaņu un gaismu pasaulē, kurā mūžam aktuālo dziesmu teksti pauž nesaudzīgu, bet pārliecinošu manifestāciju par mūsdienās notiekošajiem politiskajiem, sociālajiem un ekonomiskajiem procesiem.


LA.lv