Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Japānis Masaki iedzied dziesmu “Spārni un vējš” un velta to Valtera piemiņai0

Foto no Masaki privātā arhīva

Portāls kokteilis.lv jau rakstīja par japāni Masaki Nakagavu, kurš iemīlot Latviju, nolēma mācīties latviešu valodu un, būdams Latvijā, iedziedāt latviešu tautasdziesmas par godu Latvijas simtgadei.

Tieši pirms nedēļas Masaki sava sociālā tīkla Youtube kontā publicēja kādu īpašu dziesmu, ko viņš veltījis pāragri mūžībā aizgājušajam, latviešu iemīļotajam dziedātājam Valteram Frīdenbergam. Masaki iedziedājis kaverversiju grupas Putnu Balle dziesmai “Spārni un vējš”.

Pats Masaki savā Youtube kontā raksta: “Es vēlos dalīties ar jaunu video, kas ir ļoti īpašs! Es dziedu skaisto Putnu Balles dziesmu “Spārni un vējš”, un šo video es veltu Valtera Frīdenberga piemiņai! Ļoti gribētos, lai šī dziesma nonāktu līdz viņam debesīs!”

Diemžēl, nu jau gandrīz pirms mēneša, zeltainā rudens dienā, 17. oktobrī, Valtera dvēsele pameta sāpju nomocīto ķermeni un tas nenoliedzami bija šoks un sāpju pilns mirklis ne vien Valtera tuvajiem, bet arī daudziem, daudziem citiem, kas ļoti mīlēja Valteru un cerēja uz viņa atlabšanu.

Jāatzīst, ka japānis Masaki ar šīs dziesmas iedziedāšanu un veltīšanu to Valteram, izrādījis patiesi aizkustinošu, sirsnīgu un cieņpilnu žestu. Japānis, kurš Latviju iemīlēja dažās dienās, nolēma atgriezties Latvijā uz 7 mēnešiem. Šo mēnešu laikā viņš apguva latviešu valodu. Turklāt iemīlēja arī latviešu daiļradi, tostarp Valtera Frīdenberga un grupas Putnu Balle repertuāru.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
58 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
7 stundas