Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: izskanējušas baumas, ka Bredlijs Kūpers varētu nepiedalīties “Oskara” ceremonijā0

Foto: CAP/SCANPIX/LETA

Diemžēl jāatvainojas visiem filmas “Zvaigzne ir dzimusi” faniem, jo neskatoties uz The Academy of Motion Picture Arts and Sciences paziņojumu par to, ka Bredlijs Kūpers un Lēdija Gāga kāps uz “Oskara” balvu ceremonijas skatuves, lai izpildītu dziesmu Shallow, šo duetu “Oskara” ceremonijā visdrīzāk tomēr nedzirdēsim.

Ārzemju mediji ziņo, ka Kūpers, iespējams, “Oskara” ceremonijā nemaz nepiedalīsies, un šī iemesla dēl, Lēdija Gāga populāro filmas Zvaigzne ir dzimusi tituldziesmu Shallow, iespējams, izpildīs viena pati.

Svētdienas vakarā Bredlijs Kūpers piedalījās BAFTA balvu pasniegšanas ceremonijā.

Filma “Zvaigzne ir dzimusi” tika nominēta 7 BAFTA balvām: “Labākā filma”, „Labākais adaptētais scenārijs”, “Labākā oriģināldziesma”, “Labākā skaņa”, pats Bredlijs Kūpers kategorijā “Labākais režisors” un “Labākais aktieris”, bet Lēdija Gāga – “Labākā aktrise”.

Embed from Getty Images

Jau informējām, ka Kinoaktieru ģildes balvu ceremonijā Losandželosā Bredlijs Kūpers publiski paziņojis, ka līdz šim viņš nav dziedātājs, kā arī atzinās, ka kāpšana uz skatuves tāda mēroga pasākumā kā “Oskars”, lai izpildītu dziesmu kopā ar Lēdiju Gāgu, viņam būs liels izaicinājums. Viņš arī atzinās, ka brīdī, kad viņam tas būs patiešām jādara, viņš būs neiedomājami pārbijies.

Tomēr šobrīd izskatās, ka dziesmu Shallow svinīgajā “Oskara” ceremonijā Lēdija Gāga izpildīs viena pati. Filmas “Zvaigzne ir dzimusi” faniem atliek vien cerēt, ka šī informācija vēl mainīsies un uz “Oskara” ceremonijas skatuves mēs redzēsim kā Lēdiju Gāgu, tā talantīgo Bredliju Kūperu.

Video:


LA.lv