Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Iveta Vējone ar asarām acīs: “Lai darītu labus darbus, nevajag daudz!”0

Foto: LETA

Vakardien, 2.jūnijā, ikgadējās labdarības akcijas “Labestības diena” koncertā tika vākti līdzekļi 51 smagi slima bērniņa vajadzībām. Līdz šim akcijas ietvaros ir izdevies saziedot 156 909 eiro. Labdarības akcija turpinās līdz 24. jūnijam, tādēļ ziedot un sniegt savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem vēl var paspēt katrs no mums.

Labdarības akcijā arī šogad piedalījās un to atbalstīja Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni – viņa arī darbojās zvanu centrā, saņemot zvanus, kas palīdzēs atveseļoties bērniņiem.

Labdarības akcijas koncerta uzrunā Latvijas pirmā lēdija ar asarām acīs teica: “Lai darītu labus darbus, nevajag daudz. “Labestības diena” tam ir spilgts apliecinājums…” Iveta Vējone arī uzsvēra, ka ikdienā mēs ļoti daudz uztraucamies par patiesībā nebūtiskām dzīves prioritātēm, jo vissvarīgākais katra cilvēka dzīvē ir veselība un labas attiecības.

Arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis teica: “Ikdienā mēs mēdzam naudu iztērēt nebūtiskām lietām u prieks par to ir īss. Šī bezjēdzīgi iztērētā nauda patiesībā var dot iespēju piepildīt daudziem bērniem sapni par otru iespēju!”

Video ar Raimonda un Ivetas Vējoņu uzrunu:

LA.lv