Kokteilis
Baudi

VIDEO: īpašie viesi šogad basketbola turnīrā “Krastu mačs” – mūziķi Ansis un Aminata0

Publicitātes foto

Desmitgades vērienīgākā basketbola turnīrā “Krastu mačs”, kas notiks jau pavisam drīz – 17. augustā Rīgas svētku un Rīgas brīvostas svētku ietvaros, ar īpašu programmu uzstāsies viens no pēdējā laika pieprasītākajiem reperiem Latvijā ANSIS un starptautisku atzinību guvusī mūziķe Aminata.

Līdzīgi kā iepriekš, arī šogad “Krastu mačs” būs ne tikai sporta, bet arī izklaidējošs kultūras pasākums, kura laikā līdzās diennakti garai basketbola spēlei skanēs arī emocionāli piesātināta muzikālā programma un notiks dažādas citas izklaides aktivitātes.

Viens no pagājušā gada lielākajiem muzikālajiem atklājumiem – Latvijas hiphopa mūziķis ansis – turnīra klātesošos dalībniekus un viesus sola priecēt ar savu līdz šim vērienīgāko šī gada koncertu, kurā piedalīsies arī vairāki citi Latvijā zināmi mākslinieki. Viņu vārdi atklāti gan tiks tikai paša koncerta laikā.

“Šis noteikti būs lielais koncerts šī vārda vistiešākajā nozīmē. Šī gada laikā ar savu solo programmu esmu pabijis uz dažādām Latvijas skatuvēm, tomēr nekas nelīdzināsies “Krastu mača” koncertam. Tas būs īpašs ar to, ka kopā ar mani uzstāsies daudz draugu – viesmākslinieku. Ņemot vērā šo faktu, esam pat speciāli pielāgojuši programmu. Bez kautrēšanās vilkšu uz skatuves visus, ko vien varēšu, tāpēc būs daudz enerģijas un trokšņa, turklāt to varēs redzēt un piedzīvot ikviens, kuram nebūs slinkums ierasties. Gatavojieties pārsteigumiem, esiet gatavi bļaut līdzi, un kopā ar mani un visu pārējo brandžu Rīgas centrā parādīt, kāds ir īsts 2019. gada hip-hop šovs!”, saka ansis.

Tāpat pārsteigumu “Krasta mačs” apmeklētājiem gatavo arī mūziķe Aminata: “Esmu ļoti priecīga, ka piedalīšos “Krastu Mačā”! Manuprāt, tas ir ļoti vērienīgs, spilgts un dinamisks pasākums! Jūtos ļoti iedvesmota, un jau tagad cītīgi kopā ar radošo komandu gatavojam kādu ļoti īpašu pārsteigumu skatītājiem!”

17. un 18. augustā Rīgas svētku un Rīgas brīvostas svētku ietvaros pie Rīgas kongresu nama notiks jau desmitais “Krastu mačs” turnīrs, kas, kā ierasts, norisināsies visu diennakti. Tā laikā apmeklētājus priecēs spraigas basketbola spēles starp Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotājiem, būs iespēja piedalīties dažādās atrakcijās un konkursos, baudīt labāko mūziķu priekšnesumus, kā arī nogaršot visdažādākos ēdienus.

Saistītie raksti

Reģistrācija šī gada turnīram sāksies 30. jūlijā plkst. 12:00 un noslēgsies 31. jūlijā plkst.12:00. Komandu izloze notiks 1. augustā plkst.13:00 laukumā pie Kongresu nama (Kr.Valdemāra iela 5). Izlozi apmeklēt aicināti visi reģistrēto komandu pārstāvji, jo tikai starp klātesošajiem tiks izlozēti X “Krastu mača” dalībnieki.

“Krastu mačs” ir diennakts basketbola turnīrs, kurā tradicionāli piedalās un savā starpā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Kopvērtējumā ar 5:4 vadībā izvirzījušies Daugavas kreisā krasta basketbolisti. Turpinot tradīcijas, uzvarējusī komanda savā īpašumā uz gadu iegūs ceļojošo kausu, tā autors ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, tēlnieks Aigars Bikše.
Dalība turnīrā ir bez maksas.

Aminatas dziesmas “Maiga vara” videoklips:

Ansis dziesmas “Zemes stunda” videoklips:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
43 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
13 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
35 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
18 minūtes