Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Indra Salceviča: “Cilvēki, kas ir atkarīgi no fitnesa, arī cieš no kompleksiem, jo tiecas pēc mākslīgi radītiem ideāliem!”0


Indra Salceviča
Indra Salceviča
Foto: Aiga Redmane

Šovakar, kanāla “STV pirmā!” sarunu šovā “Starp mums runājot” stiliste, realitātes šova “Pati pilnība” vadītāja un kustības “Body positive” pārstāve Indra Salceviča dalīsies pieredzē par to, kāpēc aizvien ļoti daudzi cilvēki pasaulē sirgst ar nespēju pieņemt pašiem savu izskatu.

“Ir ļoti svarīgi, lai cilvēks būtu patiess, nevis perfekts – tāds ir arī mūsu “Body positive” sauklis un meitene, kas būs uz modes un stila žurnāla “Pastaiga” vāka šovā “Pati pilnība” ir atradusi sevi,” – stāsta Indra.

Viņa arī papildina, ka pasaulē ļoti daudzi cilvēki sirgst ar sava izskata kompleksiem, turklāt pilnīgi nepamatoti, tā, piemēram, cilvēkiem, kas nodarbojas ar fitnesu, arī ir šādas pašas problēmas. “Cilvēki, kas ir pat atkarīgi no fitnesa, arī cieš no šiem kompleksiem, arī viņi piedzīvo body positive trūkumu, jo aizvien tiecas pēc ideāliem, kas visbiežāk ir radīti mākslīgi – fotogrāfijās sašaurināti vidukļi, perfekta āda…,” – uzskata Indra.

Video:

LA.lv