Kokteilis
Apbrīno

VIDEO: Iespējams taps japāņa Masaki un grupas MUSIQQ kopprojekts0

Foto no Masaki privātā arhīva

Japānis Masaki jau paspējis iemantot latviešu uzticību un mīlestību. Šorīt LNT raidījumā 900 sekundēs japānis atzina, ka ir patiesi pieķēries Latvijai. Masaki jau sen atzinis, ka viņam iepatikusies latviešu valoda, Latvijas valsts un tās cilvēki, tieši tāpēc viņš sācis apgūt latviešu valodu un dziedāt dziesmas latviešu valodā.

“Es sapņoju par dzīvi Latvijā. Tiešām! Man patīk valoda, cilvēki, ēdiens un kultūra. Man tiešām patīk Latvijā, tāpēc es mācos visu, kas saistīs ar Latviju,” sarunā 900 sekundēs teica Masaki.

Portāls kokteilis.lv jau informēja, ka Latvijā pirmo reizi viesojās 2015. gadā, kad kā apmaiņas students apmeklēja Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Kopš tā laika Masaki turpina pilnveidot savas latviešu valodas zināšanas, dziedot dziesmas latviešu valodā.

Masaki latviešu valodā iedziedājis arī grupas MUSIQQ dziesmu “Sekundes”. Viņš par dziesmu izteicies, ka viņam patīk tās ritms. Japāņa sniegumu novērtējis arī grupas MUSIQQ dziesmu autors un mūziķis Marats Ogļezņevs: “Izbrīna tā viņa valoda, dikcija un visi uzsvari. Viss pat ļoti labi!”

Video:


Marats 900 sekundēm arī atklājis, ka ar dziesmu kaverversijām nemaz tik bieži nenāk sastapties, un šī esot viena no tām kaverversijām, kuru ir interesanti noklausīties.

Masaki iedziedājis arī daudzas citas dziesmas latviešu valodā. Tostarp vairākas Mārtiņa Freimaņa dziesmas. Viņš veltījis dziesmu Valtera Frīdenberga piemiņai. Iedziedājis vairākas grupas Prāta Vētra dziesmas un neskaitāmas latviešu tautas dziesmas.

Japānis arī atklājis, ka pavasarī viņš ieplānojis apciemot draugus Latvijā. Turklāt grupas MUSIQQ mūziķis Marats Masaki iedvesmots atklājis, ka labprāt uzaicinātu viņu uz kādu no grupas koncertiem, lai uz skatuves kopā nodziedātu dziesmu “Sekundes”.

Video:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Raimonda Vazdika: “Īsts vīrietis nedzīvo uz sievietes rēķina!”
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā pazīstami cilvēki bauda festivāla “Rīga Jūrmala” atmosfēru
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Burovu ievēlē par Rīgas mēru 2
10 stundas
LE
LETA
Dabā
Dienas gaitā termometra stabiņš pakāpsies līdz +25 grādiem
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
No šodienas vilciena biļetes internetā lētākas
18 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Rīgā piestājusi viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām “Melnā pērle”
37 minūtes